UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Oświetlenie to 1,ale edukacja PIESZEGO to chyba powinien być priorytet. Niestety, 80% pieszych NIE WIE jak bezpiecznie DLA SIEBIE zachować się na drodze, nawet na przejściu. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  31
  11
  Kierowca_elb(2017-12-22)
 • @Kierowca_elb - Jestem kierowcą i to co czasem widzę sprawia. że włosy stają dęba. Chciałem przepuścic dziewczynke w drpdze dp szkoły. Przejście na Mickiewicza na przeciwko SP4.Gdy dziewczynka była na środku jezdni przed mim samochodem przed nią przejechały trzy samochody. Bo się ludzie śpieszą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  mrteee(2017-12-22)
 • @mrteee - Zgadzam się z Tobą. Ja w żadnym momencie nie mówię że kierowcy są bez winy. Jednak to co zawsze powtarzam. Kierowcy zostanie zabrane prawo jazdy, pieszemu "bezmyślnie przechodzącemu przez drogę" (nawet przejście dla pieszych). Może zostać zabrane życie. Chodzi tylko i wyłącznie o uwagę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  Kierowca_elb(2017-12-22)
 • @Kierowca_elb - Ale MYŚLEĆ muszą wszyscy użytkownicy. Niemal codziennie korzystam z przejścia (oznaczone, wysepka, tuż za przystankiem autobusowym bez zatoczki) na ul. Piłsudskiego na wysokości "poligonu". Jak wysiadam z autobusu, inne samochody go omijają, choć jest PODWÓJNA ciągła. Podchodzę do przejścia i czekam. .. czy słońce, czy deszcz - stoję, bo państwo kierowcy jadą, bo oni się śpieszą, a ja stoję, bo widocznie tak mi się podoba i dla przyjemności. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  MYŚLEĆMUSZĄWSZYSCY(2017-12-22)
 • @Kierowca_elb - Pieszy pieszego na jezdni nie zabije. .Należy edukować i karać kierowców. .. Wielokrotnie miałem taka sytuacje że zatrzymałem się przed przejsciem a pieszy omal nie został potrącony przez samochód nadjeżdżający z przeciwka !
 • @Kierowca_elb - edukacja pieszych to jedno i koniec poblazania kierowcom za wypadki na pasach dla pieszych poniewaz sa edukowani zanim otrzymaja prawojazdy jestem pieszym przechodzac na pasach staram sie isc ostroznie nawet gdy zatrzyma sie jeden samochod to nie wiem czy to samo zrobi na drugim pasie rozmowy przez telefon podczas jazdy to nagminnosc nawet w autobusach nowe swiatla na plk. dabka a pionierska oraz gwiezdna sa tragiczne czesto sie psuja bylem swiadkiem gdzie na gwiezdnej piesi mieli wszyscy zielone swiatlo to moze oglupic kierowce wiecej oszczedzajmy na bezpieczenstwie na drogach a bedzie super
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  zainteresowany(2017-12-23)
Reklama