UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • No nie do końca to wszystko działa jak należy...w momencie zamawiania czas oczekiwania pół godz. Po złożeniu zamówienie i zapłaceniu przelewem nagle informacja że dostawa za ok 2 i pół godz. I tak często gęsto się zdarza. Zdecydowanie wolę zadzwonic
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  1
  Marcos(2019-07-02)
 • @Marcos - Czy ta opinia dotyczy na pewno naszego serwisu? Pytam, ponieważ u nas na stronie nigdzie, podczas całego procesu zamawiania nie jest podany czas dostawy. Czas dostawy podaje ewentualnie restauracja, podczas telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Chyba, że źle zrozumiałem Pana komentarz to proszę o szczegóły na nawynos@portel. pl, a się temu przyjrzę. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  NaWynos(2019-07-02)
 • @NaWynos - najgorszej zamawiac z dzinina. albo nie oddzwonia ze nie ma zamowienia albo w ogole nie odbieraja telefonow. tragiczne to jest. i czas oczekiwania gdy juz dojdzie do celu to ok 2 godzin. usuncie ten badziew w listy
 • Mamy ok. 30 restauracji, z których na pewno wybierze Pan coś dla siebie. Dziękuję za opinię i w przypadku problemów z zamówieniem proszę pisać do nas na nawynos@portel. pl.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  NaWynos(2019-07-02)
 • @NaWynos - Restauracje, które danego dnia mają problem z kierowcą powinny w prostej opcji być nieaktywne danego dnia. Zamawiasz jedzenie, opłacasz je, telefon zwrotny, sorry dzisiaj nie dowozimy. Cała magia szybkiego zamówienia on line bierze w łeb.
 • Dziękuję za opinię. Każda restauracja ma w aplikacji opcję, aby się wyłączyć. Mogą też nas poinformować, że danego dnia jest nieczynne. Wtedy my ich wyłączamy. Czasem lokal zapomni, ale my niestety nie mamy na to wpływu. Zapewniam jednak, że jeśli restauracja nie odbierze zamówienia w przeciągu 20 min. to zostaje automatycznie wyłączona do czasu jego odbioru. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  NaWynos(2019-07-05)