UWAGA!

Jarosław Kaczyński ponownie w Elblągu

 
Elbląg, Jarosław Kaczyński ponownie w Elblągu
(fot. MS, archiwum portEl.pl)

W środę do Elbląga przyjedzie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Weźmie m.in. udział w konferencji naukowej na temat budowy kanału przez Mierzeję Wiślaną. Nie będzie jednak otwartego spotkania dla mieszkańców. 

Jarosław Kaczyński przyjeżdża do Elbląga na zaproszenie posła Jerzego Wilka. Prezes PiS objął patronatem konferencję naukową "Budowa Kanału Żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną", która rozpocznie się w hotelu Elbląg o godz. 13.30. Wezmą w niej także udział m.in. Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej oraz Wiesław Piotrzkowski, nowy dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni, który będzie nadzorował budowę kanału. 
       Jak już informowaliśmy, urząd ogłosił już pierwszy przetarg w tej sprawie. Dotyczy wykonania dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem aktualizacji raportu oddziaływania na środowisko tej inwestycji. Dokumentacja wraz z autorskim nadzorem na czas budowy kanału ma kosztować około 1,5 miliona euro. 
       Jak się dowiedzieliśmy, organizatorzy pobytu prezesa PiS w Elblągu nie przewidzieli otwartego spotkania z mieszkańcami. Ma się ono odbyć w innym terminie, jeszcze w tym roku. 
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Won!
 • A wykładowcą na tej pseudonaukowej konferencji zapewne będzie pan Luks który wiele lat temu słusznie udowadniał że każda złotówka zainwestowana w gospodarkę morską w Ustce czy Darłowie przyniesie znacznie większe efekty niż ta zainwestowana w Elblągu. Niestety, na starość pan Luks stracił uczciwość naukowca i popiera marnotrawstwo pieniędzy na łączenie płytkich porcików oddalonych od linii brzegowej z morzem Bałtyckim.
 • zacytuję klasyka:"Spieprzaj dziadu!"
 • Haha to kod, po, nowoczesna i sld nie beda mialy gdzie pokrzyczec :D Kaczorowi przynajmniej zalezy na Polakach, a nie o swojej kieszeni
 • "organizatorzy pobytu prezesa PiS w Elblągu nie przewidzieli otwartego spotkania z mieszkańcami" - a po co ryzykować że parę słów prawdy dotrze do "PREZESA", czy tam "PRZEWODNICZĄCEGO" Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących.
 • Do farryt2 napisz jakie to slowa prawdy :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  45
  ZdzichuMarynarz(2016-10-11)
 • Do "ZdzichuMarynarz". Albo chłopie naucz się czytać, albo kopiować. Poza tym nie sądzę abyś coś ponad 500+ potrafił ogarnąć. Pozdrawiam i jeśli nie wiesz o czym pisałem do zdrowo myślących to daj sobie na luz bo ci to zaszkodzi. Wymaga to trochę wysiłku (umysłowego) i niestety ale foolishness destroys.
 • .. .. zdrowo myślący. .. .. ha ha ha. .. .powaliło już całkiem tych obrońców demokracji.
 • ferryt2 - proponuję dwa razy dziennie przed i po jedzeniu.
 • Do farryt2 i to wlasnie poziom wyzywajacych Kaczora, nie potrafia powiedziec czemu go nienawidza :D a ja mu dziekuje nie za 500+ bo jeszcze nie mam dzieci, ale za to, ze nie wpuścił emigrantow, stawia na Polski biznes, wyselekcjonowal ludzi, ktorzy nie kradna sprawujac najwyzsze stanowiska w panstwie i oczywiscie za jego brata, prezydenta, ktory pistawl sie putinowi w Gruzji :) na szybko to tule, nie pozdrawiam :)
 • Ty się Zdzichu nie wysilaj, bo ten koleś jest ponad to, on jest z tych ''zdrowo myślących ''.
 • no skoro Kaczyński legis - to tylko należy oczekiwać reprywatyzacji Zamechu i aneksji Królewca. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  28
  13
  AMalejużniekoniecznie(2016-10-11)
Reklama