UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trzy osoby z koronawirusem trafią do Szpitala Marynarki Wojennej w Oliwie Żołnierze Wielonarodowej Dywizji NATO Północny - Wschód w Elblągu. Trzy osoby zakażone koronawirusem - dwaj żołnierze Wielonarodowej Dywizji NATO Północny - Wschód w Elblągu i żona jednego z nich - trafią na leczenie do 7.Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. Dowództwo Wielonarodowej Dywizji Północny - Wschód w Elblągu poinformowało dziś (18 marca 2020 r. )o dwóch zakażeniach koronawirusem wśród żołnierzy tej jednostki. Trzecią osobą jest żona jednego z zarażonych żołnierzy. Wszystkie te osoby zostały objęte kwarantanną jeszcze w ubiegły w piątek, 13 marca. Wówczas koronawirusa wykryto także u brytyjskiego żołnierza z dowództwa Wielonarodowej Dywizji NATO Północny - Wschód w Elblągu. Ten żołnierz został hospitalizowany w szpitalu w Ostródzie. Po kilku dniach u innych żołnierzy, którzy mieli kontakt z zarażonym i których objęto kwarantanną, także wykryto koronawirusa. Chodzi dokładnie o dwóch żołnierzy - wojsko nie podaje ich narodowości - oraz żonę jednego z nich. - Ich dalsze leczenie będzie prowadzone w 7.Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Stan chorych jest dobry - powiedział Onetowi major Dariusz Guzenda, rzecznik prasowy dywizji w Elblągu.
  • Robercik, to Ty?
  • @Qwer - Nie, a co?
  • Widzisz tonie dowództwo ma wirusa, a żołnierz ma wirusa. Czyli dowództwo jest dobre żołnierz jest zepsuty.
  • Żołnierze jak już. Tak oczywiście dobro jest dobre, zło jest złe a wciskanie ciemnoty jest wciskaniem ciemnoty; bywaj
Reklama