UWAGA!

Jedz z głową, zaufaj specjalistom!

 Jedz z głową, zaufaj specjalistom!

Jesteś tym, co jesz – tak mówi znane przysłowie. Jak jednak dbać o dietę, kiedy na głowie cały dom, praca i mnóstwo obowiązków? Jest na to prosty sposób! Od teraz zbilansowane, energetyczne i, co ważne, smaczne posiłki znajdziesz w restauracji Celebra, która we współpracy z Centrum Dietetycznym Naturhouse uruchomiła specjalną linię obiadów.

Coraz częściej zwracamy uwagę na to, co ląduje na naszym talerzu. Chcemy jeść zdrowo i smacznie, ale nie zawsze wiemy, jakie połączenia produktów są najlepsze, jakie zagwarantują nam nie tylko coraz lepszą sylwetkę, ale i doskonałe samopoczucie.
       Od teraz nie trzeba się nad tym zastanawiać! Restauracja Celebra jako jedyna w Elblągu uruchomiła specjalną linię obiadów, które ułożone są przez specjalistów z Centrum Dietetycznego Naturhouse. Dietetycy proponują posiłki nie tylko zdrowe, ale i smaczne oraz pełne kolorów, bo jeść zdrowo nie oznacza, że pozostaje nam tylko marchewka i seler. Do każdego obiadu dodawane są suplementy diety.
       Każdy, kto zdecyduje się na taki posiłek nie dość, że będzie miał pewność co do jakości i niezwykle smacznego połączenia różnych składników, to otrzyma bezpłatne zaproszenie na wizytę w Centrum Dietetycznym Naturhouse oraz zalecenia dietetyczne, a także listę dozwolonych i zabronionych produktów.
       Dodatkowym atutem jest rewelacyjna cena posiłku – 18 zł za jeden obiad.
       Zainwestuj w swoje zdrowie, bo nic tak nie dodaje sił witalnych jak smaczne, a przede wszystkim zdrowe posiłki!
       Informacje o menu znajdziesz codziennie na stronie Celebry.  Poza tym każdy chętny może swój numer zostawić w restauracji, dzięki czemu każdego dnia będzie otrzymywał wiadomość informującą o tym, jakie jest menu na dany dzień.
      
      
Celebra
       Izba Staropolska
      
ul. Królewiecka 195A
      
       Dietetyczny posiłek można zjeść od poniedziałku do piątku
       Od godz. 12 do 17
      
       Naturhouse
       ul. Michała Bałuckiego 9
      
       Tel: 55 236 36 10
      
      
      
------------Reklama-----------
      

      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie