UWAGA!

Jestem pełna podziwu

Elbląg, Iwona Szymańska-Pavlović, ceniona znawczyni tańca.
Iwona Szymańska-Pavlović, ceniona znawczyni tańca.

Niestety, nie zawsze czas pozwala, żeby przyjechać do Elbląga na festiwal „Baltic Cup” - mówi Iwona Szymańska-Pavlović. - Przyznam, że mieszkam bardzo blisko, bo w Olsztynie. Jesteśmy więc sąsiadami, a z organizatorem Antonim Czyżykiem znamy się od wielu lat. Obserwuję ten turniej praktycznie od początku jego istnienia i stwierdzam, że jego ranga z roku na rok rośnie.

- W tym roku poprosiłam o zwolnienie z programu „Taniec z gwiazdami” i przyjechałam do Elbląga - kontynuuje Pani Iwona, jedna z kilkunastu arbitrów oceniających taneczne pary w turniejach. - Turniej rozwija się niesamowicie. Uczestniczy w nim coraz więcej wspaniałych par, a organizator przerasta sam siebie. Jestem pełna podziwu, naprawdę, dla całego sztabu ludzi, którzy tutaj pracują. Wszystko jest zapięte na ostatni guzik, a ta nowa hala dopełnia wszystkiego. W sportowej ocenie festiwalu nie mogę pominąć uczestnictwa w nim wielu bardzo młodych par tanecznych. To dobrze świadczy, bo wiadomo, że te pary jeszcze trochę potańczą i być może wśród nich są przyszli mistrzowie świata, Europy par amatorskich czy zawodowych. Taniec stał się w Polsce modny, a to pozwala na taki optymizm. O wzroście rangi elbląskiego festiwalu świadczy udział w turnieju IDSF wspaniałych par tanecznych ze światowej czołówki, z którymi zmierzą się najlepsze polskie pary, a to dobrze rokuje na przyszłość „Baltic Cup” - podkreśla znana jurorka.
     Z Iwoną Szymańską-Pavlović rozmawiała Marta Hajkowicz:
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • My Olsztyna nie lubimy
 • Kocham Czarną Mambę
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  fan pani grażynki(2007-10-23)
 • a ja bym chcial uprawiac jakis sport nie bedzie to taniec ale mysle o tenisie ziemnym czy jest cos takiego w elblagu i ile by mnie to koszyowalo miesiecznie
 • Kłamstwo za kłamstwem. Po pierwsze nikt Czarnej Mmby nie zwolnił z programu "Taniec z gwiazdami", ponieważ w Elblągu sędziowała w sobotę, niedzielę spędziłą w Warszawie. Po drugie organizator nie dokońda zapewnił w sobotę wysoki poziom ( wiedzą ci którzy byli), niedziela ofszem, niczego sobie. Po trzecie sztab ludzi pracujących przy organizacji turnieju po raz kolejny zrobili to profesjonalnie, bez nich nie byłoby tego turnieju!!!. To oni nakreślają wysoki poziom o którym mówi znawczyni tańca z Olsztyna
 • Czy ta znawczyni tańca myśli, że zaskarbi sobie sympatię mówiąc o Olsztynie. Moim skromnym zdaniem raczej sympatii od nas mieszkańców Elbląga oczekiwać nie powinna o ile ma jakiś rozsadek. A tak na marginesie Elbląg wcale nie leży tak blisko tego tzw. miasta " stolicy". Pozdrawiam prawdziwych i dumnych elblążan.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Albert S.(2007-10-24)
 • Ciekawe czy w ogóle widziała jak zawodnicy tańczą bo prawie cały czas siedziała przy stole tyłem do sali i coś popijała, lub z kimś rozmawiała.
Reklama