UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • niszczlewactwo-ty tak jak twój "guru"przemawiasz językiem miłości i potrafisz tylko ubliżać ludziom o innych, słusznych pogladach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    3
    niszczprawactwo(2021-12-19)
  • RobertKoliński @niszczprawactwo - Ten @Niszczlewactwo to stary, zdziadziały zgred-impotent i zwykły siurek za styropianowe srebrniki plujący tu miesiącami na ludzi, moim zdaniem za wiedzą i przyzwoleniem redakcji, której najwyraźniej na rękę jest taka trollerska, patoprawacka swołocz ujadająca od rana do wieczora na forum. Kiedyś już na komendzie się meldował za faszystowskie szczekanie, może czas powtórzyć? Nie ma co z fają gadać, tylko ludowym kijem przez plecy i do roboty gonić, kajdaniarza. [Państwo z guana i patyków, rządzone przez najpodlejszych z podłych. ] #32lataStyropianizmu. .. #wojskoDezerterujeNaWschód, #aWlesieLeżąZwłoki! Hashtagi: #antyfaszyzm, #pushback, #ustawaWywozkowa, #bestie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    9
    RobertKoliński(2021-12-19)
  • @RobertKoliński - Robert K to ten pomad 40-sto letni bezdzietny kawaler samotny bez przyszłości komunista który od rana do wieczora gloryfikuje tych co strzelali do robotników. To ten co by wieszał wsadzał do więzień wszystkich nie komunistów Czy to ten z nadmiarem czasu który jak jest tylko trochę trzeźwy wypisuje tu te swoje lewackie wypociny straszy wyzywa ubliża kto tylko nie lewak. Czy to ten co ma możliwość stąd wyjechać ale nie robi tego bo wielkość i ilość zasiłków tu jego zatrzymuje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    Niszczlewactwo(2021-12-19)
  • @Niszczlewactwo - W Elblągu nie bycie komuchem to samobójstwo.
  • @RobertKoliński - Jeśli już "pluje"jak to piszesz to na komunistów którzy gloryfikują tu morderców Polaków tych co przez 50 lat niszczyli ten kraj i ludzi. Czyli pluje na ciebie na nikogo więcej. Ale znam kogoś kto tu wszystkim ubliża od rana do wieczora powtarzam wszystkim. .. .. mam tu udostępnić skliny Twoich komentarzy do ludzi wszystko jest z archiwizowane zapisane.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Niszczlewactwo(2021-12-19)
  • @RobertKoliński - Dlaczego sam nie przyszedłeś jako "dobry"komunista powinieneś uczcić tych robotników. Boisz się spojrzeć w oczy rodzinom znajomym przyjaciołom tych pomordowanych ludzi boisz się spojrzeć w oczy elblążanom taki bohater jak Ty? Wszak od rana do wieczora piszesz tu jakie to masz poparcie u mieszkańców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Niszczlewactwo(2021-12-19)
  • @RobertKoliński - Piszesz żeby mmie kijem do roboty gonić? He he kto to pisze Ty beznadziejny hipokryto wykaż tu ile sam składek i podatków zapłaciłeś w Polsce, ? Podatek z zasiłków nie wlicza się.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    Niszczlewactwo(2021-12-19)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Pokaż gębę, tchórzliwy cwaniaczku, albo Halt die Klappe. Hashtagi: #antyfaszyzm, #IdaBrunatni, #ONRtoZbiorZer, #bestie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    RobertKoliński(2021-12-19)
  • @RobertKoliński - Dlaczego mam pokazywać? Nie mam parcia na szkło tak jak Ty. Pokaz wszystkim swoją Choć myślę że większość już ja zna. Zaznaczam że zadałem Ci kilka pytań o twojej przeszłości o Twoich sukcesach itp na żadne nie odpowiedziałeś a chcesz być medialny. Co masz do ukrycia jaka mroczną przeszłość zkrywasz A może poprostu nie masz się czym pochwalić brak jakikolwiek sukcesów mimo tam "szerokiej wiedzy "która się tu szczycisz? Pochwal się tu co w życiu osiągnąłeś jako komunista co kraj Ci zawdzięcza np ile składek na służbę zdrowia odprowadziłeś?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Niszczlewactwo(2021-12-19)
  • @RobertKoliński - Skoncz w końcu z tym ujadanie pochwal się swoimi sukcesami życiowymi bo jesteś już śmieszny wychwalasz swoją wiedzę swoje możliwości swoją pracowitość a w sumie co w życiu osiągnąłeś ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Niszczlewactwo(2021-12-19)
  • @RobertKoliński - Oto twoja prawdziwa twarz oto logo gloryfikujesz na swoich mediach społecznościowych wielki obrońco robotników
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Niszczlewactwo(2021-12-19)
Reklama