UWAGA!

Jodek potasu dla Elbląga

 Elbląg, Jodek potasu dla Elbląga

Departament Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM Elbląg otrzymał z Urzędu Wojewódzkiego 169 750 tabletek z jodkiem potasu. W tym tygodniu tabletki będą przekazywane do punktów dystrybucji.

Według zaktualizowanej listy, punkty mieszczą się w publicznych szkołach podstawowych i średnich oraz w dwóch elbląskich szpitalach. To działanie zapobiegawcze podejmowane w całym kraju, które w razie potrzeby ma skrócić dystrybucję preparatu do mieszkańców.

Tabletki nie są obecnie wydawane mieszkańcom. Przypominamy, że jodku potasu nie przyjmuje się profilaktycznie, a przyjmowanie preparatu bez wyraźnych wskazań może mieć negatywne konsekwencje.
      

Ulotka informacyjna cz. 2

Lista punktów

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ktoś się mocno napracował nad tabelką w Excelu wow, powinien zostać nagrodzony premią !
 • Pewnie już dostał
 • i wydał.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  XXII wiek(2022-10-24)
 • Świat oszalał, kilku bandziorów terroryzuje I zagraża planecie, a my w demokratycznych wyborach ich wybraliśmy!!!, TO I zdjąć ich natychmiast mamy prawo wobec takiego zagrożenia. Gdzie jest Aurora ??? czekamy na wystrzał, niech da nam znak, czasu zostało niewiele
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  Lenin..(2022-10-24)
 • Kolejna zbrodnicza akcja depopulacji morderców z Wiejskiej tym razem scenariusz ze skażeniem, a głupi tępy lud poleci po trutkę tak jak po szpryce. Jak powiedział klasyk są udzie którzy widzą są którzy widzą jak im się pokaże i tacy którzy nie widza i nie zobaczą, a tych ostatnich marionetek systemu mamy coraz więcej to efekt prania mózgów przez szklanego boga.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  2
  płaskoziemca- foliarz(2022-10-25)
 • Lenin, ty to się akurat nawet nie odzywaj, bo ta twoja "cudowna" rewolucja, spowodowała jeszcze gorsze rzeczy w Rosji, niż było za Cara, a potem twój koleżka Stalin jeszcze większą rozpierduchę zrobił. Ty nie czekaj na Aurorę, tylko na to jak cię z tego mauzoleum wyniosą i na dany znak do rzeki Moskwy wrzucą.
 • @Puszkin Kokakolin - Jako zwolennik ekologii uważam, że szkoda rzeki. Jedną już zatruto. Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących.
 • Na 29 punktów wydania jodku potasu przypada średnio ok.3,5 tys obywateli. Więc życzę powodzenia żeby wydać jodek w ciągu 2 lub 3 godzin. Druga sprawa, gdzie mieszkańcy okolic Elbląga mogą odebrać jodek.
 • "Przypominamy, że jodku potasu nie przyjmuje się profilaktycznie" a na ulotce największymi literami "PROFILAKTYKA JODOWA". Ktoś nie podumał tworząc ulotkę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Zennon.(2022-10-25)
 • TYLKO płyn lugola
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  mam to(2022-10-25)
 • Zbiórka na wysłanie w kosmos tępych pisioków bez powrotu
Reklama