UWAGA!

Jutro przełaje

Jak już informowaliśmy, jutro w Bażantarni rozpoczynają się mistrzostwa Polski w biegach przełajowych uczniów oraz absolwentów ośrodków szkolno – wychowawczych dla dzieci i młodzieży z problemami edukacyjnymi. Potronat – portEl.

Uroczyste otwarcie zawodów obędzie się w sobotę w Muszli Koncertowej w Bażntarni o godz. 10.00, a o 11.30 rozpoczną się biegi. Start przy wiacie Wiktorówka.
     W imprezie weźmie udział 250 zawodników. Odbędą się cztery biegi na dystansach 1200 i 1500 m dla dziewcząt i kobiet oraz na 2000 i 3000 m dla chłopców i mężczyzn. Przewidziano również klasyfikację województw, a trzy najlepsze zostaną nagrodzone pucharami. Biegi odbędą się w Bażantarni; do pokonania będzie wielokrotnie pętla o długości około 600 m.
     Organizatorami imprezy są: Polskie Towarzystwo Społeczno – Sportowe „Sprawni Razem" oraz Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk". Organizatorzy postarali się o nagrody i upominki dla uczestników mistrzostw; aby godnie nagrodzić wysiłek młodych ludzi. Patronat nad zawodami objęli: Andrzej Ryński, marszałek województwa warmińsko – mazurskiego oraz prezydent Elbląga Henryk Słonina. Patronat medialny – portEl.
     
     Zobacz także: "Pobiegną po Bażantarni"
ESzC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama