UWAGA!

Kadyny zagrają w rosyjskim filmie

 Elbląg, Kadyny zagrają w rosyjskim filmie

Rosyjska wytwórnia "Mosfilm" kręci w Kadynach film fabularny "Na Paryż". Doskonałym - jak się okazało - miejscem do realizacji filmowych scen stały się obiekty miejscowego hotelu. Zobacz zdjęcia.

Uwagę producenta i reżysera zwróciły obiekty hotelu Kadyny Folwark, w których 3 i 4 sierpnia ponad 70-osobowa ekipa realizowała zdjęcia. Głównie nocą, ale ogrom pracy można było oglądać na żywo w dzień poprzedzający zdjęcia.
       Warto było zobaczyć pracę czołowych rosyjskich filmowców, w tym niezwykle sprawnego zespołu technicznego. To dzięki niemu hotel - dla potrzeb filmu - zmienił nieco swój wygląd. Utworzono m.in. dodatkową kawiarenkę, posterunek policji, a miejsca parkingowe zajęły stylowe samochody i rowery z dawnych lat.
       Francuska flaga powiewająca dumnie nad całym obiektem uzupełniała tak przerobioną scenografię. Stworzony klimat minionej epoki, jaki widzowie zobaczą w przyszłości na filmie, udało się uzyskać dzięki urokliwej architekturze kadyńskiego zespołu pałacowego. To pewnie będzie tylko jeden z licznych filmowych epizodów, ale na tym przecież polega magia kina...
      
Sylwester M. Jarkiewicz, www.suchacz.eu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama