UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • My to wszystko wiemy. Ale co dalej? Co Pan zamierza z tym zrobic, bo trzeba sie dogadac i te 800m, . Prosze zrobic ogolnopolska konferencje prasowa, zaprosic na nią ludzi z ministerstwa. Bo inaczej to jest zwykle bicie piany pod publike.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  3
  Realista1(2021-04-12)
 • @Realista1 - A co zamierzają i co robią dzisiaj panowie Wilk Jerzy, Krasulski Leonard i reszta wybrańców z placu Słowiańskiego ? ! Senator Wcisła przynajmniej walczy o coś. .. Wprawdzie to kuriozum i lokalny etalon braku wyobraźni. .. ale na sposób Don Kichota coś robi. .. bo w to wierzy. .. a jak wiadomo rozum wiary nie flasyfikuje. Zaś wesoła czeredka z Populizmu i Socjotechniki siedzi cicho i w wolnych chwilach pucuje buciki NAJDROŻSZEMU przywódcy nie ośmielając się uniżenie prosić o coś więcej niż przewiduje obecny plan dewastacji zwany kaczym dołem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  16
  GłębokaMyśl(2021-04-12)
 • @GłębokaMyśl - Trzęsą tyłkiem przed prezesem zbawcą narodu
 • @GłębokaMyśl - To nie jest zadna walka, a bicie piany. To wywola tylko efekt odwrotny od zamierzonego, czyli drzwi do kompromisu zostana zamkniete.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  Realista1(2021-04-12)
 • @Realista1 - Jeśli Wcisła nie walczy tylko udaje pod wyborców. .. to co robią chłopaki z Populizmu i Socjotechniki ? O jakim pisze pan kompromisie ? Cała władza spoczywa w rękach PARTII ! Kompromis ma przejawiać się tym, że w następnych wyborach samorządowych wybierzemy tylko przemiłych panów z Populizmu i Socjotechniki w nadziei, że NAJDROŻSZY przywódca dostrzeże naszą determinację i raczy wydać rozkaz panu Mateuszowi Morawieckiemu by ten sfinansował potrzebną infrastrukturę z podatków uczciwych Polaków. Taki kompromis to polityczna prostytucja i kupowanie głosów w wyborach za forsę korumpowanych. W tym słusznym i patriotycznym dziele Populizm i Socjotechnika pokazuje mistrzostwo od 2015 roku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  7
  GłębokaMyśl(2021-04-12)
 • @GłębokaMyśl - A nie widzisz hipokryzji w tym, że jeszcze latem Ci wszyscy ludzie poparli kandydata, który za cel swojej prezydentury chciał zasypać przekop. Dlatego trudno podejrzewać teraz opozycję o dobre intencje w tym temacie. Nazwali się totalnymi i robi wszystko na przekór. PiS nie chciał zgodzić się na fundusz odbudowy, to wyli polexit. Gdy przyjął to teraz wyja, że nie podpiszą. Jak można brać ich na poważnie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  1
  Realista1(2021-04-12)
Reklama