UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Moim zdaniem to taki ukryty przekaz PiS do Elblążan jest raczej prosty. Zagłosujcie na PiS a dojedziemy błyskawicznie do Elbląga z tą inwestycją. Teraz to zrobimy pod górkę i niech Miasto kombinuje. Miasto jak nawet znajdzie środki na konieczne inwestycje, to zważywszy na wszystkie procedury na pozyskanie środków i wykonanie odpowiednich inwestycji zajmie to pewnie wiele lat. Przez ten czas generowane będą tylko straty przez zrobiony kanał na różne pogłębiania czy inne rzeczy. Jeżeli kanał jest konieczny to i tak w mojej opinii wszystko robione jest od d. strony. Najpierw przygotowanie infrastruktury - obrotnice, mosty i inne sprawy a przekop na końcu. Dom buduje się od fundamentów a nie od dachu. Jest na odwrót i są problemy, dyskusje gospodarcze czy polityczne przepychanki a ewentualne straty z opóźnień mają w d. Kanał pewnie i będzie w tym 23r. ale przez lata bezużyteczny. I będą się nawalać się w 23r przed wyborami kto dał ciała. A dzbany /fan klub Senatora/ jak zwykle- zero o problemie, który opisał tylko atak na osobę.
 • @Cz - Port Morski Elbląg jest portem komunalnym, czyli własnością gminy miejskiej Elbląg, gdyby jego właścicielem był skarb państwa- to nie byłoby problemu. Obecna władza elbląska liczy na to, że państwo zrobi wszystko, a miasto niczego nie dołoży, tylko będzie czerpało profity na ratuszowych urzędasów.
 • Czy CPK Baranów zostanie wybudowany siłami gminy ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  GłębokaMyśl(2021-04-12)
 • @Cz - najciekawsza jest rola panów Wilka Jerzego i Krasulskiego Leonarda. ICH TA SPARAWA NIE DOTYCZY. ONI JUŻ ZOSTALI WYBRANI.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  GłębokaMyśl(2021-04-12)
 • Drugi rok mamy pandemię i kryzys gospodarczy w związku z tym. W takich sytuacjach samorządy powinny móc liczyć na pomoc państwa, zwłaszcza że nasz region do najbogatszych nie należy a i lockdown mocno odbił się na lokalnych przedsiebiorcach. Ale niestety w państwie PiS na pomoc rządu mogą liczyć tylko samorządy rządzone przez PiS czyli liżące buty Kaczyńskiemu
 • @GłębokaMyśl - Widać kto po co idzie do władzy. Krasulski. i Wilk dla kasy
 • Samorzady lizace buty Kaczynskiwmu. .. no nareszcie. .dotarlo do tych zakutych lbow
Reklama