UWAGA!

Kandydat Wiesław Wiśniewski

Utworzone przez Mirosława Kozłowskiego, szefa elbląskiej „Solidarności” Stowarzyszenie Rozwój i Praca Przyszłością Samorządu ujawniło wczoraj swego kandydata na prezydenta Elbląga w jesiennych wyborach. Jest nim Wiesław Wiśniewski.

O kandydacie sam Kozłowski mówi, że nie jest politykiem pierwszego szeregu. Wiesław Wiśniewski jest elblążaninem, pracował w Urzędzie Wojewódzkim w Elblągu, a od ośmiu lat jest kierownikiem elbląskiej filii Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Działa w Towarzystwie Polsko-Francuskim, określa się jako sympatyk Platformy Obywatelskiej.
     Przypomnijmy, Stowarzyszenie Rozwój i Praca Przyszłością Samorządu powstało z myślą o wyborach samorządowych. Początkowo prezentowane było jako wielki blok prawicowy popierany przez PiS i PO, a kandydatem Stowarzyszenia na prezydenta miasta miał być Tadeusz Naguszewski, radny PO i wicedyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego.
     Jednak na razie i elbląska PO, i PiS dystansują się od Stowarzyszenia, a Tadeusz Naguszewski nie zdecydował się zostać jego kandydatem na prezydenta.
     Relacja Marty Hajkowicz:
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Czekamy na tajemniczego kadydata PiS , bo musi to być KTOŚ , by skutecznie powalczyć z obecnym , który na dziś nie ma żadnej poważnej konkurencji.
 • Pewnie Wilk
 • Chciałem sprostowac,że Pan Kozłowski nie był założycielem tylko jednym z założycieli,a to jest różnica.Problem jest w tym,ze społeczeństwo wybiera ludzi,których zna z nazwiska,a nie patrzy na ich życiorys,życiowe osiągniecia.To,że ten Pan Wiśniewski jest nie znany to nie znaczy,że to zły kandydat.Każdy będzie lepszy od obecnego.Stowarzyszenie powinno ogółu społeczeństwa przedstawić tego kandydata aby można było bliżej Go poznać i zapoznać się z Jego życiorysem i planami względem miasta.Pan Słonina dużo sukcesów przypisuje sobie,a które wypracował całkiem kto inny ale to normalne przecież zbliżają się wybory.Niestety pod pewnymi sukcesami obecnego prezydenta kryją się porażki,które mam nadzieję wyjdą na jaw i ukaża jak wiele złego dla miasta zrobił ten Pan.Jesli chodzi o Pana Wilka to najlepiej wiedzą Jego pracownicy jakim jest prezesem i czy chcieli by mieć takiego prezydenta.Wracając do artykułu redakcji to Stowarzyszenie nie powstało tylko po to aby wziąc udział w wyborach ale i po to aby pomóc miastu.25 marca będzie zorganizowane przez Stowarzyszenie spotkanie dla społeczeństwa,dokładne miejsce i czas będzie podane w mediach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblążanin(2006-03-08)
 • Jeżeli za tym kandydatem stoi MK to nie wiem czy to jest dobry dla nas mieszkańców kandydat
 • Nie mozna pisać czy stoi Pan MK.Pan Kozłowski jest jednym z założycieli Stowarzyszenia jak już wcześniej wspomniałem i jego prezesem,a w Stowarzyszeniu jest o wiele więcej ludzi,którzy maja swoje własne zdanie,a które zostało wypowiedziane ustami Pana MK.Mozna mieć złe zdanie o Panu MK ale to nie znaczy że całe Stowarzyszenie jest takie.Jak już wspomniane było wczesniej kandydatem miał być Pan Naguszewski,który zmieniał terminy decyzji,bo sam tej decyzji nie mógł podjąc.Jeśli decyzje ma podjać Pan Tusk czy Pan Kaczyński to coś chyba nie tak.To ma być nasz prezydent,a nie prezydent góry.Góra może decydować kto ma wchodzić do struktór państwowych czy rządowych,a jesli chodzi o samorząd to powinni decydować mieszkańcy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblążanin(2006-03-08)
 • To że Prezydent odnosi sukcesy i dba o miasto to niewatpliwie jest zasługa wielu ludzi ale tak już jest i tym sukcesem dzieli się z innymi , nie zapomina o współpracownikach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblążanka(2006-03-08)
 • a jeśli chodzi o Pana Jerzego Wilka ,jest to niewątpliwie jedna z najleoszych kandydatur na prezydenta miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblążanka(2006-03-08)
 • Same dbanie o miasto to nie wszystko.Trzeba zacząć dbac o ludzi,bo co z tego,ze sa ładne ulice,parki itp.jak nie będzie miał kto po tych ulicach i parkach spacerować.Młodzi ludzie masowo opuszczają miasto,przyjdzie czas,że w mieście zostana sami emeryci i renciści(bez urazy) i ludzie powiązani układami,no może jeszcze Ci co nie będa mogli już chodzić,ponieważ średnia krajowa mija sie z głodowymi pensjami w naszym mieście.Rozumiem,ze wiele miast ma ten sam problem ale piszemy na temat naszego miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblążanin(2006-03-08)
 • Z szacunkiem dla Pana W. ale proszę spojrzeć na Spółdzielnię Niewidomych jak podupada i na majątek firmy,który zostaje wysprzedany np.Malbork itp.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblązanin(2006-03-08)
 • problem miejsc pracy ,emigracji młodych zdolnych ludzi ,to faktycznie bolączka nie tylko naszego miasta. Ale podobno bedziemy mieli tanie Państwo a więc miejmy nadzieję że wszystko bedzie się zmieniać na lepsze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblążanka(2006-03-08)
 • A może kandydatem PiS będzie Pan Czesław Dembski on może wielu inwestorów do Elbląga ściągnąc.
 • Znam pana WW to dobry porządny człowiek o czystych rękach i głowie na karku i uważam ze byłby dobrym prezydentem!:) Jest to Elblążanin wykształcony, kulturalny o wysokim morale biegle władający językiem francuskim!:) Na pewno bezdyskusyjnie lepszy medialnie od obecnego panującego nam prezydenta miasta!:) Zamierzam na niego głosować i zachęcam do tego pozostałych wyborców!:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WWWyborca(2006-03-08)
Reklama