UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Hej elblążanie co z wami?Dlaczego nie jesteście tak wylewni w komentarzach jak w przypadku chłopaka który uderzył w filar w centrum handlowym?Przecież to taka sama sytuacja. Młody, pod wpływem, brawura itd. . AHA PEWNIE DLATEGO ŻE TO NIE MERC ZA 200tyś, TO JUŻ NIKOGO NIE BOLI. HAHAHAHAHAHAHA typowe kurły
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  21
  pawlik(2019-08-11)
 • @pawlik - A może dlatego, że jednak mniej zagrażał innym niż ten, który z DUŻYM prawdopodobieństwem mógł kogoś zabić. Nikogo nie usprawiedliwiam, ale kaliber i zagrożenie nieporównywalne (moim zdaniem).
 • Biedotę, która poza spłodzeniem gówniaka, pracą za 2 tysiące i kredytem na mieszkanie, tak bardzo bolał ten rozbity Mercedes przez prowadzącego 20 latka. A ja siedzę piję sobie whisky i śmieję się z takich polskich cebulaków, którzy zazdroszczą tym, którym lepiej się powodzi.
 • @jdjd - Te, dżentelmen, a whisky skąd z rynku w Braniewie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  0
  hvmjvbmjb(2019-08-11)
 • @jdjd - Powiedz jaką pijesz "łiski" a powiem ci kim jesteś.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  Single malt(2019-08-11)
 • Nie ma różnicy.Jeden i drugi podobne zagrożenie i bezmyslnść ale ile jeszcze można o tym pisać jak codziennie słyszy sie o takich przypadkach i zero refleksji ze strony państwa...wóda,narkotyki,samochód i trupy...codziennie...i co i nic...
 • @jdjd - " śmieję się z takich polskich cebulaków, którzy zazdroszczą tym, którym lepiej się powodzi. " Pewnie jak już rzeczywiście się dorobiłeś i lepiej Ci się powodzi, to może warto byłoby się zainteresować czy oby legalnie i bez wyzysku kogokolwiek !
Reklama