UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • I co mu sąd zrobi? Pójdzie siedzieć w cieplutkie? 2 latka i wychodzi i co? Dalej w gardło i w samochód i tak będzie jeździł, aż kogoś z Waszych bliskich, a może i Ciebie zabije taka k***a. Obym się mylił, ale tacy ludzie najczęściej zabijają na drogach.
 • @Jjrr - Najczęściej wypadki powodują trzeźwi, pijani to niewielki odsetek, ale powinni być ścigani, tylko u nas mało który idzie siedzieć, bo skoro wszystkich miejsc w więzieniach w Polsce jest ok 80 tys. a co roku samych kierowców pod wpływem łapią ponad 100 tysięcy rocznie to gdzie ich pozamykają, są inni groźniejsi od nich jak złodzieje, handlarze narkotyków, ci co robią rozboje, gwałciciele itp.
 • Nie najczęściej, ale na szczęście
 • Handlarz narkotyków - taki zwykły diler nie jest grożniejszy niż pijany. Diler nie sprzedaja dzieciom jak się czasami mówi. Diler sobie siedzi i czeka na delikwenta który chce np. grama czy pięć. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Dlatego jak juz zamykać to lepiej pijanych skufesynóf na drogach niż dilerów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  4
  Tralala(2021-04-10)
 • @Tralala - No nie wiem, kto jest większym przestępcą czy diler czy pijany za kółkiem to subiektywne odczucie, ale fakty są takie, że nie ma miejsc w więzieniach. Nawet część z tych ok 80 tys. miejsc zajmują ci co mają dożywocie, 25 lat 15-10 czyli dużo z tych miejsc jest na stałe niedostępnych. Za różne groźne przestępstwa, poza tym od paru lat do więzień wsadzają też alimenciarzy, a to też spora grupa, także bez zwiększenia miejsc w więzieniach to nic nie da, ale znowu na to będą musieli składać się podatnicy. Coś za coś.
 • @Tralala - diler się odezwał
 • Mam ciekawsza pracę niż bezpośredni kontakt z klientem. Po alkohol do monopolowego już byłeś? Promka w biedrze na czteropak ogarnieta. Twój narkotyk lepszy niż mój ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  5
  Tralala(2021-04-11)
 • @Tralala - Przemytnicy to przecież nie dilerzy; )
 • Trzeba zrobić łagry. Niech ich siedzi 100 tyś w obozie o kromce chleba i szklance wody dziennie i niech zap.. najgorsze roboty aż zmądrzeją.
Reklama