UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Czy ktoś wytłumaczy dlaczego spada ilość pensjonariuszy? Czy nie jest to wynik zbyt dużych dopłat? A tak seniorom miało być dobrze (13,14 dopłaty do leków)taka jest polityka PIS-u, tyle obiecywali, pewnie przed wyborami w 2023 roku znowu zaczną obiecywać?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  10
  elblążanin48(2021-09-24)
 • @elblążanin48 - Ilośc pensjonariuszy spada, bo starostwo o czym już pisał wcześniej Portel przestało przyjmować nowych, ten wątek należałoby sprawdzić, gdyż o tym zgłaszsli też pracownicy ktòrzy byli zaniepokojeni o swoje miejsca pracy, Budżet w Rangòrach przestał sie spinać. Decydentom jednak pensje miesięczne sie spinały, bo nie pochodziły z DPS- u. Pytanie podstawowe, dlaczego zaprzestano przyjmować nowych pensjonariuszy i kto o tym zadecydował, jak znam życie to nie ma tego w oficjalnym piśmie, a jedynie słowne odmowy, ktore dzisiaj są już nie do udowodnienia. Jak w pisence, "szmal określa byt"- Combi nują tam u gòry, -słodkiego miłego życia, polecają Wam Rangòry, w nowych domach do zdobycia. Kto zdobędzie, gdzie zdobędzie, W bałaganie co jest wszędzie, Dziś odpowiedz ta jest prosta, Bo najlepiej ma Starosta A społeczne te konkluzje, Szkoda gadać to iluzje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  Bezwsydni(2021-09-25)
 • @elblążanin48 - Co ma pis do domu pomocy jełopie. Zastanów się co piszesz, a ci co lajkują jeszcze głupsi od ciebie. Było napisane przecież decyzją radnych koalicji PO barany.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  Bas-1945OE(2021-09-25)
Reklama