UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Artykuł to małe miki. Przy likwidacji fabryk, przedsiębiorstw, hut, cegielni, cementowni, koksowni, nawet kolebki solidarność w Gdańsku etc. .. .. to żadna sprawa. Logika czasów i rewolucji. Komentarze zaś wprost bezcenne, b e z c e n n e. Przegląd głupoty, bezdennej ignorancji, nieznajomości rzeczy, chamsta, prostactwa, polaczkowości. Jak widac dostęp do klawiatury powien być zdecydowanie reglamentowany. dzieki bogu ze każdy "intelektualista"nie występuje pod nazwiskiem po dopiero świat by sie posikał ze śmiechu. R O D A C Y !!!!! ławą do komputerów, oceniać, recenzować, opierd. .. ., wyzywac w końcu łykend
  • Jeśli masz na myśli małą Miki ? No to zgoda, ja sikam ze smiechu Gdy dziś RODACY robią wybryki Głupoty chamstwa, nie widząc grzechu I można dostać prostaczej czkawki Gdy koment"robią nasze polaczki Nic mnie nie bawi nic mnie nie śmieszy To nie kierowca, lecz zwykły pieszy Idzie tą drogą, zawiłą kurna By błedy swoje tak wciąż powielac Mysli ze wybor zrobił przy urnach Żeby juz więcej dziś nie umierać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Cov- 21(2021-09-26)
Reklama