UWAGA!

Kłopoty z wodą

Elbląg, Kłopoty z wodą

Zarząd EPWiK i wykonawca, firma Atrem informuje, że jutro (25 czerwca) nastąpi odcięcie wody mieszkańcom oraz firmom na odcinku ulicy Łęczyckiej od ulicy Wschodniej do cmentarza oraz na ulicy Wschodniej w godz. 9-12.

Zarząd EPWiK i  firma  Atrem przepraszają za utrudnienia i proszą odbiorców o wyrozumiałość w przypadku wystąpienia problemów.
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Fajne! Brak wody i logo firmy - duże ogromne jak reklama! A może to reklama braku wody ? Chyba kontynuacja prac przy ul. Malborskiej ! To przez ostatnie lata sztandarowa wymówka firmy na złą jakość i wymagane ciśnienie wody wodociągowej. Wszyscy to słyszeli, widzieli i odczuwali. A wystarczy przejść szlaban na Rawskiej ( mnie było to dane bo pracowałem w komunalce ) i widać jak "folwark" "PRACUJE" ( o zgrozo !). W trakcie mojej wizyty właśnie był myty prywatny samochód ( chyba Nissan ale głowy nie dam )Pani kierownik od. .. .. rzeczy ( nie bardzo wiem jakich, bo Pani miała problem z wyartykuowaniem konkretów i zakresem jej kompetencji i obowiązków ) - ot takie tam spostrzeżenia byłego pracownika komunalki w innej komunalce ( A CHYBA MA WYSOKIE NOTOWANIA PAN DYREKTOR W RATUSZU BO ROZPASANIE W TYM FOLWARKU NA RAWSKIEJ ŻE AŻ HEJ !)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    komunł(2009-06-25)
  • Dla takich frustratów jak ty przez małe "t", którzy tak jak ty prawdopodobnie opuścili komunalke bo poziom myślenia reprezenyowali jak w twoim komentarzu, informacja:mamy myjnie i niejeden samochód prywatny myje sie w godzinach pracy z małym podkresleniem, za to trzeba zapłacic. A gdybyś malkontencie chciał sie umyc albo samochód, zapraszamy. Mamy szatnie, z prysznicami a dla ciebie zaserwuje specjalnie jako usługę gratis drapanko po plecach tyle, że po godzinach pracy oraz udziele obszernej informacji o pracy myjni.
Reklama