UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • wyborca pis-chwalisz się czy się wstydzisz?
 • Największe miernoty województwa szuwarowo - bagiennego. Czy się szczycicie, że Elblążanie w końcu zagłosowali 50 / 50.Penie w II turze wyborów już 12 lipca 2020,wybory elbląscy dokonają właściwego wyboru, męża stanu PAD, który będzie wspierał miasto w jego rozwoju, poprzez realizację strategicznej inwestycji państwa - Kanał Żeglowny Mierzeja Wiślana. Bravo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35
  6
  Valdi don(2020-06-29)
 • Jak by się chwalił, to by się podpisał imieniem i nazwiskiem
 • @Valdi don - Jaki tam z pada mąż stanu. Nie ma nic do gadania. Robi co mu kaczorek każe. Nocami podpisuje lewe ustawy, mianuje Piotrowicza i kryche na sędziów SN, łamie konstytucję, pogardza osobami homoseksualnymi, 10mld. zł na propagandę tvpis.
 • @MB - Twój Rudy z Brukseli pociąga sznurkami razem z Angela i Putinem. Bliższy Tobie zdrajca i sprzedawczyk ojczyzny to twoja sprawa. Rudy i Putin podpisali w 2009 roku tajemnicza umowę, ze Polska nie będzie budować Kanału Żeglownego przez Mierzeję Wiślaną. .Pytam jaki ciebie Elblążanin, który promuje zdrajców i oszustów oraz ciemiężycieli naszego miasta ? Mojemu sercu bliżsi sa prawdziwi patrioci i prawdziwi Polacy. Zdrajcom dziękujemy i głosujemy na A. Dudę w dniu 12.07.2020
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  Valdi don(2020-06-30)
Reklama