UWAGA!

"Kocie" spotkanie

W najbliższy czwartek, 1 kwietnia, w centrum kultury Światowid odbędzie się pierwsze spotkanie KOT-a, czyli Klubu Osób Twórczych. Gościem specjalnym będzie elbląski barman Adam Kamiński. Zdradzi klubowiczom m.in. sposoby przygotowania ciekawych koktajli.

KOT ma skupiać osoby, które mają swoje pasje i zainteresowania. Podczas spotkań członkowie klubu, w zależności od zainteresowań, mogą uczestniczyć w zajęciach sekcji, porozmawiać o etnografii, sztuce, literaturze czy twórczości swojej i innych. Jest to również doskonała okazja do wymiany poglądów, a także możliwość zaprezentowania się na forum publicznym poprzez organizowanie wieczorów autorskich, wernisaży, wystaw (również swoich prac) itp.
     - Na spotkania klubu będziemy zapraszać również osoby, które są artystami w swoich dziedzinach i chciałyby innym przybliżyć swoje zajęcia - mówi Magdalena Czarnocka z centrum kultury Światowid.
     Pierwszym gościem będzie Adam Kamiński, barman i właściciel jednego z elbląskich pubów. W najbliższy czwartek przybliży on członkom KOT-a tajniki swojej sztuki - zaprezentuje sposoby przygotowania ciekawych koktajli, opowie o tym skąd wywodzi się zawód barmana i jakie zwyczaje panują w pubach na całym świecie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w sali nr 38.
     Następnymi gośćmi KOT-a będą wizażysta, malarz i prawnik.
     
     
     Zobacz także: "Tylko dla dorosłych"
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama