UWAGA!

Kolejny pożar w hotelowcu

Nie minęła doba od tragicznego w skutkach pożaru w hotelowcu przy ul. Jaśminowej, a strażacy zostali wezwani na miejsce po raz drugi. Tym razem paliło się mieszkanie na drugim piętrze.

Dzisiaj około 9.20 rano dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o kolejnym pożarze w hotelowcu przy ul. Jaśminowej. Tym razem ogień wybuchł w mieszkaniu na drugim piętrze budynku. Akcja gaśnicza zakończyła się bardzo szybko.
     - Na szczęście w czasie pożaru w lokalu nikogo nie było i nie ma ofiar ani rannych – mówi Alina Zając, rzecznik prasowy policji w Elblągu.
     Strażacy chcą w najbliższych godzinach sprawdzić instalację elektryczną w całym budynku, dlatego osoby mieszkające w hotelowcu, a przebywające w tej chwili w pracy, proszone są o powrót do domu, aby jak najszybciej udostępnić lokale strażakom.
     - Na miejscu jest od rana wiceprezydent Marek Gliszczyński, Czesława Piotrowska z zarządu miejskiego oraz Zenona Ćwiklińska, szefowa Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – powiedział Artur Zieliński, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga. – Dla wszystkich lokatorów hotelowca przygotowano ciepłe napoje i posiłki. Otwarto stołówkę MOPS-u, gdzie tymczasowo przebywają mieszkańcy budynku.
     Potrzebujący mogą zamieszkać od zaraz w bursie szkolnej przy ul. Wapiennej.
     
     Zobacz także: "Trzy ofiary śmiertelne"
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama