UWAGA!

Kolizje na Robotniczej i Płk. Dąbka

Elbląg, Kolizje na  Robotniczej i Płk. Dąbka
fot. rp

Dziś (20 kwietnia) po godzinie 15 na ulicach Elbląga doszło do dwóch kolizji spowodowanych przez wymuszenie pierwszeństwa. W pierwszym zdarzeniu uczestniczyły dwa, a w drugim trzy pojazdy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do pierwszej kolizji doszło około godziny 15.15 na skrzyżowaniu ulicy Pionierskiej z ulicą Robotniczą. Do zderzenia doszło, gdy dostawczy volkswagen wyjeżdżający z ulicy Pionierskiej na ulicę Robotniczą wymusił pierwszeństwo przejazdu oplowi poruszającemu się ulicą Robotniczą w kierunku ulicy Brzeskiej. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca ukarany został zgodnie z taryfikatorem policji. Zobacz więcej zdjęć.
      

 

Do drugiej kolizji doszło około godziny 15.40 na skrzyżowaniu ulicy Płk. Dąbka z ulicą Węgrowską. Światła na skrzyżowaniu nie działały na skutek awarii. Do zderzenia doszło, po tym jak kierujący peugeotem wyjechał z ulicy Węgrowskiej na ulicę Płk. Dąbka i wymusił pierwszeństwo oplowi jadącemu prawym pasem ulicy Płk. Dąbka w kierunku centrum. Na skutek kolizji opel zepchnięty został na lewy pas, a tam uderzyło w niego renault. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Awaria sygnalizatora ma zostać usunięta w najbliższym czasie. Sprawca za spowodowanie kolizji zostanie ukarany zgodnie z policyjnym taryfikatorem. Zobacz więcej zdjęć.
      

rp
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama