W najbliższą sobotę (22 sierpnia) na Wyspie Spichrzów odbędzie się finał Turnieju Miast. W związku z czym zostanie zamknięta dla ruchu ul. Warszawska, a autobusy numer 14 i 21 będą kursowały po skróconej trasie.
Autobus linii nr 14 od godz. 16.30 zmieni trasę, a oto ona: Ogólna (pętla) – Płk. Dąbka – Brzeska – Trasa Unii Europejskiej – Nowodworska – Orla. Powrót tą samą trasą.
Odjazdy z pętli Nad Jarem: 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30 i 22.30.
Odjazdy z przystanku przy ul.Orlej: 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 i 23.00. Na ul.Orlej, przy kościele, ustawiony będzie przystanek tymczasowy.
Autobus nr 21, począwszy od kursu z Bielnika o godz. 16.10, pojedzie zmienioną trasą: Bielnik - Radomska - Trasa Unii Europejskiej - Browarna - Rycerska - Tysiąclecia - Hetmańska - Armii Krajowej - Browarna - Trasa Unii Europejskiej - Radomska - Bielnik.
Odjazdy z pętli Nad Jarem: 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30 i 22.30.
Odjazdy z przystanku przy ul.Orlej: 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 i 23.00. Na ul.Orlej, przy kościele, ustawiony będzie przystanek tymczasowy.
Autobus nr 21, począwszy od kursu z Bielnika o godz. 16.10, pojedzie zmienioną trasą: Bielnik - Radomska - Trasa Unii Europejskiej - Browarna - Rycerska - Tysiąclecia - Hetmańska - Armii Krajowej - Browarna - Trasa Unii Europejskiej - Radomska - Bielnik.
oprac. Anieze