UWAGA!

Komunikat Policji

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 26 czerwca około godziny 10 przy ul. Bema.

Kierujący żółtym sportowym motocyklem popełnił wykroczenie w ruchu drogowym, uszkodził inny pojazd, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.
       Policjanci proszą świadków o kontakt z KMP w Elblągu, tel. 055 230-15-92 lub 112. Wszelkie informacje, zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację" znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy (www.elblag.policja.gov.pl).
      
KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Zapraszamy na plac wolności do tumanów !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Anty Tuman(2009-06-30)
 • DOBRA RADA. Nigdy nie pomagaj policji. Kiedyś byłem świadkiem takiej kolizji. Co ja się nałaziłem i najeździłem do nich. Ile wezwań odebrałem. Ile nerwów, czasu i pieniędzy na przejazd wydałem to tylko ja wiem. I ciągle te same pytania. Wydawało mi się że to ja jestem temu winny. A na koniec nawet nikt nie potrafił powiedzieć dziękuję czy przepraszam. Ludzie, naprawdę stanowczo odradzam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Walerian(2009-06-30)
 • Zapamiętaj drogi Walerianie, że w Twojej sprawie też nikt nigdy policji nie pomoże, obyś kiedyś na kolanach błagał świadków o zeznania. Przepraszam i dziękuje nie powiedzieli, a to biedaczek, może jeszcze Ci mieli zapłacić, że byłeś łaskaw zeznawać? Wiesz co to obywatelski obowiązek? Obyś kiedyś na własnej skórze doświadczył tego, do czego tutaj namawiasz.
 • Chyba na głowy się pozamieniałeś. Raz w życiu zgłosiłem na policję jak mi się do garażu włamali. Powiedzieli że najlepiej jak sam znajdę sprawcę. Po miesiącu umożyli. Jak trzeba to sam biorę sprawę w swoje ręce a na policję liczyć nie można i twoje wywody możesz dzieciom na dobranoc opowiadać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Walerian(2009-06-30)
 • No widzisz jak pięknie? Być może ktoś coś widział, ale wyszedł z podobnego założenia co Ty, że nie warto pomagać policji. A w policji wróżek nie ma niestety, a świadek olał Twój garaż, Ciebie i policję.
Reklama