UWAGA!

Komunikat Policji

Elbląg, Komunikat Policji

Wydział Dochodzeniowo - Śledczy KMP w Elblągu poszukuje świadków zdarzenia, do którego doszło 4 listopada 2009r. około godz. 12 na ul. Smolnej 4.

Tam zderzyły się dwa pojazdy, tj. osobowy ford sierra koloru białego oraz vw golf kolor ciemnego. Kierowca forda odniósł poważne obrażenia kręgosłupa. Z jego szczątkowych, niepełnych relacji wynika, iż przed tym zdarzeniem inny pojazd (specjalistyczny), sprzątający liście z drogi, właśnie w okolicach ulicy Smolnej uderzył w jego pojazd.
       Policja wyjaśnia, czy takie zdarzenie miało miejsce i czy mogło doprowadzić do urazu, którego następstwem był udar mózgu i kolejna kolizja z innym samochodem.
       Czynności sprawdzające nie potwierdziły udziału pojazdu specjalistycznego w kolizji przy ulicy Smolnej. Dlatego też zwracamy się do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu (055) 230–16-13 lub 230-16-10.
      
KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Trzeba być naprawdę zdolnym kierowca żeby się zderzyć na ulicy smolnej :) pogratulować
  • wystarczy udar mózgu, nie trzeba więcej zdolności, nie zabieraj głosu w temacie, w którym nic nie wiesz
  • To ty nic nie wiesz, czytajcie ludzie uwaznniej (. .. ) którego następstwem był udar mózgu (. .. ) wiec dopiero po uderzeniu dostal udaru dostal
  • Sam czytaj uważniej, pierwsze zderzenie miało miejsce w okolicach ulicy Smolnej i w jego następstwie wystąpił udar i to właśnie on był przyczyną kolizji na samej Smolnej. I zaufaj że na pewno wiem w tej sprawie więcej niż Ty.
Reklama