UWAGA!

Koncert Noworoczny i Nagrody Prezydenta Elbląga

 Elbląg, Koncert Noworoczny i Nagrody Prezydenta Elbląga
Fot. archiwum portEl

Tradycyjnie w wieczór Trzech Króli poznamy laureatów Nagród Prezydenta Elbląga za rok 2022. Uroczystość będzie transmitowana w miejskich mediach społecznościowych i na antenie Truso TV.

6 stycznia dowiemy się, kto otrzymał Nagrody Prezydenta Miasta za rok 2022 za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta. Galę uświetni koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej i Tango Attack, który poprowadzi Hadrian Tabęcki.

Relację z gali wręczenia nagród oraz koncertu będzie można obejrzeć 6 stycznia o godz. 17 na antenie telewizji Truso TV, a także na stronie internetowej Truso TV i miejskich mediach społecznościowych. Retransmisja Koncertu Noworocznego w niedzielę, 8 stycznia, o godz. 16. Serdecznie zapraszamy.

Po raz pierwszy Nagrody Prezydenta przyznane zostały w 1991 roku. Do grona dotychczasowych laureatów, w najbliższy piątek dołączy kolejnych jedenastu nagrodzonych, którzy otrzymają wyróżnienia w dziedzinach: kultura i sztuka, przedsiębiorczość i innowacja, działalność oświatowa i naukowa, sport i turystyka, ochrona zdrowia, działalność społeczna, działalność ekologiczna oraz w kategorii inne. Prezydent przyznał również nagrodę honorową.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama