UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za picie kawy to i tak za dużo !!
  • Trzeba było się uczyć, a nie teraz jęczeć.
  • Tak wysoko jesteście kształceni i tak marnie opłacani, że szkoda gadać. A znajomi z UM pytają nie co roku czy przy zbiorach truskawek w Holandii nie dałoby rady się załapać na 2-3tygodnie w trakcie urlopu wypoczynkowego.
  • W pracy nie masz dostępu do kawy.
  • Wyobraź sobie, że nie jestem pracownikiem UM, nie jestem i nigdy nie byłem urzędnikiem, a o swoje zarobki zadbałem sam i nigdy nie musiałem się załapywać na zbiory truskawek czy osławionych szparagów. Zanim cokolwiek wypocisz zastanów się nad tego sensem, życzę obfitych zbiorów. To w tym UM płacą za dużo czy marnie?
  • Skoro tacy wszyscy dobrze wykształceni to dlaczego siedzą w tym urzędzie za te marne grosze i jęczą o podwyżkę?, myślę że bez kwalifikacji i z dyplomem z wieczorówki zbyt dużego wyboru nie ma.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    8
    Kapiszon(2024-04-15)
  • @Kapiszon - A dlaczego ci bez dyplomów jakichkolwiek mieszający zaprawę, zbierający wspomniane truskawki, motorniczowie, kierowcy autobusów, pracownicy stolarni itd. itd. wciąż jęczą, że mało zarabiają, no oni na ogół dużego wyboru nie mają.
  • Wypocisz? To smutne fakty. Urzędnicy pokryjomu sezonowo ukradkiem dorabiają w polu. U Niemca albo Holendra. To żadna hańba dorabiać to raczej smutne że korpus cywilny administracja zarabia pestki.
  • Nie bądź śmieszny. Dobry stolarz tygodniówkę ma taką jak urzędnik miesięczną pensję. Zrobiło się to bardzo wygodne. Latami w stołek pierdziel i opowiadać o misji urzędnika. Jak misja to i poświęcenie. Nie żal mi ich bo każdy ma wybór a w 2024r. odcinek pensji Pani z biedronki jest wyższy od urzędasa.
  • Nieudacznicy i wspomniani ludzie bez żadnych kwalifikacji siedzą i jęczą właśnie, ci co na przykład potrafią mieszać zaprawę lub wykwalifikowani stolarze nie narzekają na brak ofert.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Kapiszon(2024-04-15)
  • Każdy sądzi według siebie
Reklama