UWAGA!

Konkurs dla euroliderów

Już po raz drugi ministerstwo rozwoju chce nagrodzić osoby, które aktywnie działają na rzecz lokalnego rozwoju wykorzystując do tego unijne fundusze.

Konkurs Eurolider 2010 skierowany jest przede wszystkim do pracowników samorządowych oraz pracowników organizacji pozarządowych. Kandydatów można zgłaszać do 26 lutego.
       W ubiegłorocznej edycji konkursu nagrody w kategorii „pracownik administracji samorządowej lub podległej jednostce samorządu terytorialnego” otrzymali: Dorota Bójko, inspektor w Urzędzie Gminy Gródek, Rafał Kućmański, naczelnik wydziału strategii i funduszy unijnych Urzędu Miejskiego w Elblągu, Bożena Markiewicz, dyrektor Zespołu Szkół w Dubiczach Cerkiewnych, Szymon Mazurkiewicz, dyrektor Kieleckiego Inkubatora Technologicznego, Mirosława Tomasik, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Płużnicy.
       Kandydatem w drugiej edycji konkursu może być osoba, która na dzień złożenia zgłoszenia zajmuje się tematyką funduszy europejskich. MRR poszukuje osób, które przyczyniają się do powstania lub realizacji projektów służących mieszkańcom oraz poprawie warunków życia w regionie, wykorzystując przy tym dofinansowanie z funduszy europejskich.
       Warunkiem startu w konkursie jest, aby projekty „firmowane” przez kandydatów były dofinansowane w ramach Narodowego Planu Rozwoju 2004-2006 lub Narodowej Strategii Spójności 2007-2013.
       Kandydata do konkursu mogą zgłosić wspólnie minimum 3 osoby fizyczne lub 3 instytucje/organizacje za pośrednictwem swoich przedstawicieli/pracowników. Kandydat zostaje zgłoszony na podstawie formularza zgłoszeniowego, do którego może zostać załączona prezentacja multimedialna.
       Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez kapitułę konkursu, powołaną przez ministra rozwoju regionalnego. Wybór nastąpi w dwóch etapach, po weryfikacji wszystkich zgłoszeń pod względem formalnym i merytorycznym. W pierwszym etapie kapituła wskaże osoby nominowane, w drugim laureatów konkursu. Zgodnie z regulaminem możliwe jest również przyznanie wyróżnień.
       W ramach konkursu zostanie przyznana również nagroda internautów w drodze głosowania internetowego. Internauci wybiorą swojego laureata z grona osób nominowanych.
       Zwycięzców konkursu poznamy podczas III Forum Funduszy Europejskich, które odbędzie się 7-8 maja 2010 r. w Warszawie.
       Wszelkie pytania dotyczące konkursu można zgłaszać na adres e-mail: eurolider@mrr.gov.pl lub pod numerem tel. 0 22 461-35-74.
      
       Więcej
      
Piotr Rzepczyński, podinspektor ds. promocji projektów i przedsiębiorczości UM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama