UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs dla kreatywnych

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza młodzież szkolną do udziału w konkursie artystycznym „Moje miasto… bezpieczne miasto?”

Konkurs jest realizowany w ramach programu „Bezpieczny Elbląg” i skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych na terenie Elbląga. Celem konkursu jest propagowanie wśród młodzieży wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa, popularyzowanie postaw antyprzestępczych, prospołecznych i niedyskryminacyjnych oraz rozwój kreatywnego myślenia.
       Prace należy wykonać w jednej z trzech kategorii:
       I. Prezentacja multimedialna 25-30 slajdów (autorskie zdjęcia)
       II. Film krótkometrażowy do 3 minut
       III. Logo - Bezpieczne Miejsce Elbląga (rysunek, grafika, graffiti)
       Prace konkursowe należy dostarczyć lub wysłać (liczy się data stempla pocztowego) wraz z dołączoną kartą zgłoszenia do 6 stycznia 2012 do siedziby Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Bema 37, 82-300 Elbląg, z dopiskiem: konkurs „Moje miasto…bezpieczne miasto?”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 stycznia w placówce MDK w Elblągu.
       Na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody !
       Wszelkie materiały i informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej www.mdk.elblag.pl oraz u koordynatora konkursu Joanny Kujawskiej pod nr tel. 500243859.
      
       Organizatorzy konkursu: Młodzieżowy Dom Kultury, Departament Edukacji Urzędu Miejskiego i Komenda Miejska Policji.
      
Joanna Kujawska, MDK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama