UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs „Twój pomysł na ścianę Ogrodów”

2014-06-16
Aktualizowany 2014-06-16 08:40
Konkurs „Twój pomysł na ścianę Ogrodów”

Prace w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu wciąż trwają. Wiosną 2015 r. znajdziemy tu szeroką ofertę znanych i lubianych marek modowych, ale także pełen wachlarz ofert usługowych, gastronomicznych i rozrywkowych. Państwo już dzisiaj mogą mieć w części wpływ na to, jak Centrum Ogrody będzie wyglądało po rozbudowie. Konkurs pod hasłem „Twój pomysł na ścianę Ogrodów” to okazja do zgłaszania swoich pomysłów na aranżację jednej z wewnętrznych ścian znajdującej się w samym centrum galerii handlowej. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w Konkursie jest Karta Zakupowa VISA Electron o wartości 3000 zł do zrealizowania jeszcze w tym roku podczas zakupów w sklepach Centrum Ogrody.

Z tego miejsca chcemy zaprosić Państwa do udziału w konkursie na aranżację ściany o powierzchni około 230 m2 oddzielającej obecną od nowobudowanej części centrum.
      
       Aby wziąć udział w Konkursie należy:
       - zapoznać się z Regulaminem Konkursu dostępnym tutaj;
       - przesłać wypełniony Formularz Zgłoszeniowy, dostępny w formie ulotki bądź w formie elektronicznej na stronie www.centrumogrody.pl;
       - przesłać własny Projekt, tj. propozycję zagospodarowania przestrzeni wewnętrznej ściany w Centrum przeznaczonej na cele dekoratorsko-ekspozycyjne. Szczegółowe informacje o umiejscowieniu ściany w Centrum, jej wymiarach oraz strukturze dostępne tutaj.
      
       Wypełniony Formularz Zgłoszeniowy oraz zgłoszenie konkursowe zawierające Projekt należy przesłać do dnia 08.07.2014 w jeden wybrany sposobów:
       - drogą elektroniczną, za pomocą aplikacji konkursowej dostępnej na stronie www.centrumogrody.pl;
       - pocztą, kurierem lub poprzez osobiste doręczenie na adres: Administracja Centrum Handlowego Ogrody, ul. Płk. Dąbka 152, 82-300 Elbląg;
       - umieścić w specjalnie oznaczonej i przygotowanej na ten cel urnie konkursowej dostępnej w pasażu Centrum Handlowego Ogrody.
      
       Wszelkie informacje o Konkursie dostępne na stronie www.centrumogrody.pl
      
Pamiętaj, możesz mieć wpływ na wygląd swojego Centrum!
       Serdecznie zapraszamy do udziału!
      
      
----art. sponsorowany----
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl