UWAGA!

Konkurs „Twój pomysł na ścianę Ogrodów”

2014-06-27
Aktualizowany 2014-06-30 07:00
Konkurs „Twój pomysł na ścianę Ogrodów”

Centrum Handlowe Ogrody zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem „Twój pomysł na ścianę Ogrodów”. Ideą konkursu jest przedstawienie pomysłu (projektu) aranżacji ściany o powierzchni około 230 m2 oddzielającej obecną od nowobudowanej części centrum. Główną nagrodą w Konkursie jest karta zakupowa Visa Electron o wartości 3000 zł do zrealizowania w sklepach Centrum Ogrody.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
      
       - zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym tutaj;
       - przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, dostępny w formie ulotki bądź w formie elektronicznej na stronie www.centrumogrody.pl;
       - przesłać własny projekt, tj. propozycję zagospodarowania przestrzeni wewnętrznej ściany w Centrum przeznaczonej na cele dekoratorsko-ekspozycyjne. Szczegółowe informacje o umiejscowieniu ściany w Centrum, jej wymiarach oraz strukturze dostępne tutaj.
      
       Wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz zgłoszenie konkursowe zawierające projekt należy przesłać do dnia 08.07.2014 w jeden wybrany sposobów:
       - drogą elektroniczną, za pomocą aplikacji konkursowej dostępnej na stronie www.centrumogrody.pl;
       - pocztą, kurierem lub poprzez osobiste doręczenie na adres: Administracja Centrum Handlowego Ogrody, ul. Płk. Dąbka 152, 82-300 Elbląg;
       - umieścić w specjalnie oznaczonej i przygotowanej na ten cel urnie konkursowej dostępnej w pasażu Centrum Handlowego Ogrody.
      
       Zapraszamy wszystkich kreatywnych elblążan do wzięcia udziału w zabawie. Mogą mieć Państwo wpływ na to jak w przyszłości będzie wyglądało Centrum Ogrody.
      
------- Reklama ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej