UWAGA!

Konkurs w SP nr 19

 Elbląg, Konkurs w SP nr 19

W środę 12 grudnia w Szkole Podstawowej nr 19 odbył się VII Międzyszkolny Konkurs „Związki frazeologiczne – nasz chleb powszedni”. Udział wzięli uczniowie elbląskich szkół podstawowych. 

Dzieci wykazały się dużą wiedzą i wspaniale poradziły sobie z rozwiązywaniem zadań konkursowych. Podczas konkursu uczniowie wykorzystywali sprzęt zakupiony w ramach Programu „Cyfrowa Szkoła”.
       Pierwsze miejsce zajęli reprezentanci ze Szkoły Podstawowej nr 18, drugie – SP nr 12, trzecie – SP nr 11. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, gdyż rywalizacja do końca była wyrównana.
       Konkurs zorganizowany przez Panie Beatę Burdelską, Bogusławę Olszewską i Magdalenę Rutkowską cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli. Miłośników związków frazeologicznych wciąż przybywa. Kolejna edycja już za rok. Serdecznie zapraszamy. 
SP nr 19
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Panie Beata Burdelska i Magdalena Rutkowska to jedne z najlepszych nauczycielek jakie znam! Ich zaangażowanie i umiejętności zachęcenia dzieci do czytania książek, zabaw słownych są godne podziwu!!! Oby tak dalej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    była uczennica(2012-12-14)
  • Zgadzam się z przedmówczynią. Pani Burdelska uczy mojego syna - jak opowiada mi o lekcjach z Panią to jestem pełna podziwu. Lekcje są ciekawe, urozmaicane tak aby zachęcić dzieci do języka polskiego, a jest przy tym również wymagająca. Świetnie ich uczy. Sama polski uwielbiam i cieszy mnie fakt, że moje dziecko trafiło na takiego nauczyciela.
Reklama