UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konsultacje założeń „Lokalnego programu rewitalizacji Elbląga 2020+”

 
Elbląg, Konsultacje założeń „Lokalnego programu rewitalizacji Elbląga 2020+”

Urząd Miejski w Elblągu zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu założeń „Lokalnego programu rewitalizacji Elbląga 2020+”.

Opinie i uwagi można zgłaszać na formularzu konsultacyjnym, który wraz z projektem dokumentu dostępny jest do pobrania na stronie lub w Departamencie Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Elblągu, przy ul. Łączności 1 (budynek Urzędu Stanu Cywilnego, I piętro pok. nr 2).
       Wypełniony formularz konsultacyjny można przekazać:
       - drogą elektroniczną na adres krzysztof.kasica@umelblag.pl
       - drogą korespondencyjną na adres: Departament Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg,
       - osobiście pod powyższym adresem.
       Bez rozpatrzenia pozostaną opinie i uwagi:
       - z datą wpływu po dniu 9 czerwca br.,
       - przekazane w innej formie niż na formularzu konsultacyjnym (za wyjątkiem uwag zgłoszonych podczas spotkania konsultacyjnego).
       Jednocześnie informujemy, że 8 czerwca o godz. 12.00 odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne na temat założeń „Lokalnego programu rewitalizacji Elbląga 2020+”. Spotkanie odbędzie się w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu. Zapraszamy do wzięcia w nim udziału.
      
Joanna Urbaniak, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Czy w tych konsultacjach maja Elbążanie decydujący głos, czy też urzędniki wiedzą lepiej, a konsultacje są tylko dla picu, bo tak stanowi prawo ? A potem się dziwicie, ze nikt nie przychodzi. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    RewolwerRozrewolwerowany(2015-06-02)
Reklama