UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Krzysztof Lisek w Prezydium Klubu delegacji PO-PSL w PE

Eurodeputowany z Warmii i Mazur Krzysztof Lisek został wybrany do składu Prezydium Klubu delegacji PO-PSL w Parlamencie Europejskim. Nowym szefem delegacji został wybrany Jacek Protasiewicz.

Klub PO-PSL w Parlamencie Europejskim składa się z 29 eurodeputowanych, należących do największej i najbardziej wpływowej grupy politycznej w Parlamencie Europejskim skupiającej 271 posłów z 26 państw członkowskich UE. Polscy posłowie z Klubu PO-PSL zasiadają we wszystkich komisjach parlamentarnych PE. Wśród priorytetów prac Klubu PO-PSL na najbliższe lata Jacek Protasiewicz wymienił m.in. wsparcie rządu polskiego w negocjacjach nad nowymi ramami finansowymi UE na lata 2014 - 2020, aktywny udział w pracach nad reformą instytucjonalną UE związaną z walką ze skutkami kryzysu oraz skrupulatny monitoring prac związanych z ochroną własności intelektualnej w przestrzeni cyfrowej.
      
Biuro Krzysztofa Liska Posła do Parlamentu Europejskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama