UWAGA!

KSW w Da Vinci

2014-05-16
12:50
KSW w Da Vinci

Już jutro (17 maja) szykuje się prawdziwa gratka dla fanów sportów walki – Gala KSW 27. Wszystkich sympatyków starć w klatce i na ringu zapraszamy do Pizzerii Da Vinci, gdzie będzie można przeżywać sportowe emocje przed 100-calowym ekranem. Zobaczycie gwiazdy ringu jak Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski czy Aslambek Khalidov w naprawdę dużym formacie.

Gala 27. KSW zawita do ERGO Areny. Nie musicie jednak, jechać aż tam, żeby obejrzeć najlepszych zawodników. W Da Vinci każdy znajdzie miejsce, aby delektować się walką i zimnym piwkiem.
      
       Zawodnicy, którzy staną na ringu tym razem zmierzą się w klatce. Walki będą więc naprawdę zacięte. Dodatkowym smaczkiem będzie starcie Karoliny Kowalkiewicz z Jasminką Cive, które udowodnią, że słaba płeć nie jest wcale taka słaba.
      
       Aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, a wieczór sportowy wyszedł jak należy, nie może zabraknąć przekąsek. W Pizzerii Da Vinci macie do wyboru bogate menu, które powiększyło się o pysznego kurczaka w panierce. Pozostaje tylko wygodnie się rozsiąść i delektować widowiskiem.
      
Pizzeria Da Vinci
       Gala KSW 27.
       Studio – od godz. 19.30
       Walki – od godz. 20
       davinci.elblag.pl
      
      
----reklama----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej