UWAGA!

Kto Dzielnicowym Roku?

Elbląg, Kto Dzielnicowym Roku?

Znają swoją dzielnicę „od podszewki”. Wiedzą, gdzie, kto i jakie zagrożenie stwarza, pomagają w rozwiązywaniu życiowych problemów, łagodzą nieporozumienia sąsiedzkie. Dobiega końca plebiscyt na najbardziej przyjaznego dzielnicowego powiatu elbląskiego i Elbląga.

Plebiscyt to okazja dla mieszkańców, żeby podziękować dzielnicowym za zaangażowanie w ich pracę. A nie jest to łatwa służba. To często do nich jako pierwszych zwracamy się z naszymi problemami, tymi większymi i mniejszymi, jakie trapią nas w naszym miejscu zamieszkania. Zazwyczaj niedoceniani. Media wolą bardziej opisywać spektakularne akcje uzbrojonych po zęby funkcjonariuszy niż pracę dzielnicowych. Sami dzielnicowi przyznają, że w ich pracy trzeba umieć słuchać ludzi. Ich praca nie polega tylko na działaniach zmierzających do ukarania sprawcy wykroczenia, ale także do spotkań i rozmów z mieszkańcami. Dobry dzielnicowy musi cieszyć się zaufaniem mieszkańców terenu, za które odpowiada.
      
       Nasi Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na numer 71624 o treści DPSONDAx, gdzie "x" to numer wybranego funkcjonariusza. W przypadku wyboru np. numeru 54 należy wysłać SMS-a o treści DPSONDA54.  Galeria dzielnicowych, wraz z ich numerami, dostępna jest w dziale Fotoreportaże. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Dochód z plebiscytu zostanie przekazany na cel charytatywny.
       Patronat nad plebiscytem objął Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 10 listopada.
      
       Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej KMP w Elblągu.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama