UWAGA!

Kto zdjął flagi?

Elbląg, Flagi widziano na urzędzie jeszcze w piątek
Flagi widziano na urzędzie jeszcze w piątek (fot. Paweł Serocki).

Trzy flagi z napisem „Solidarność” znikły z budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu. Zarząd Regionu powiadomił o tym prokuraturę.

Budynek urzędu oflagowano, bo od 27 grudnia związkowcy z urzędu pracy są w sporze zbiorowym z pracodawcą. Żądają podwyżek płac, a także m.in. zmiany zasad oceniania pracowników i regulaminu przyznawania nagród.
     Flagi wisiały jeszcze w piątek. Ich zniknięcie, a także zniknięcie uchwytów mocujących zauważyli członkowie Komisji Zakładowej, którzy przyszli wczoraj do pracy.
     Flagi należą do elbląskiej Solidarności, która wysłała już do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa: kradzieży i utrudniania prowadzenia sporu zbiorowego.
     - Na czynności sprawdzające mamy miesiąc, a tę sprawę prawdopodobnie przekażemy policji - mówi rzecznik Prokuratury Rejonowej w Elblągu, Jolanta Rudzińska.
     
SZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Kto zdjal i kto zdjal?! Nikt nie zdjal, "musi z wiatrem jakos...", cyt. za Kazimierz Pawlak, "Nie ma mocnych".
 • chyba zniknęły-a nie znikły.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  scorpio(2007-01-03)
 • co się stało się ????
 • scorpio - to są formy alternatywne: so.pwn.pl
 • Jeden Pan dla własnego rozgłosu, angażuje w głupawą w sumie sprawę mnóstwo osób, prokuraturę, policję. On naprawdę nie ma już co robić, niech się zajmie tanim państwem, o którym tyle mówią jego kolesie, rocznymi kolejkami do specjalistów w służbie zdrowia, lista jest długa. Trzeba mieć tupet i nie mieć głowy. Nie mówiąć o tym, że on i trzy Panie, związkowczynie, z UP, od dwóch miesięcy dezorganizują pracę urzędu. Nikt nie interesuje się poziomem pracy w Urzędzie, opisywanym w różnych artykułach na portelu. To już nie jest rola związków???
 • Od razu widać, że Pan Przewodniczący został wychowany na "Muppet Show". Nie wstyd Panu autorytetu związku ? Podtrzymuje Pan swój autorytet "zadymiarza". Szczere gratulacje i słowa podziwu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  changi(2007-01-03)
 • Najpierw rządziła Komuna, wszyscy krzyczeli "Solidarność, Solidarność...Precz z Komuną...", potem za rządów AWS "Komuno wróć" i wróciła tylko pod inną nazwą i z innymi ludźmi. Ludźmi z PiS-u i Solidarności. w końcu mieli dobrych wykładowców. I tak naprawdę nigdy nie chodziło o tanie Państwo, tylko o kasę, stołki i rozgłos czyli potocznie szum medzialny. A jak brak pretekstu to i flagi są dobre.
 • "kradzież utrudnia spór" BUHA HA.Dlatego ukradli żeby nie było sporu,proste.
 • A kiedyś myślałem że w Elblągu mamy normalnych urzedników- miałem wtedy 10 lat, teraz mam 28 i uważam że urzędnikcy to jedna wielka zaraza, nawet Ci z młodym stażem- bo złych nawyków uczą się od zardzewiałych od pychy starych urzędasów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  1979misiaczek(2007-01-03)
 • KAKTUSPROWOKATOR zacytuje tu " co sie stało sie?" i skomentuje żenua żenada czego sie nie robi żeby zabłysnąc a flagi to powinoł wąski :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  KAKTUSPROWOKATOR(2007-01-03)
 • Zrobil to tylko ktos bardzo odwazny i sprawny bo przeciez trzeba bylo sie tam wdrapac.
 • zlikwidować urząd pracy w ramach oszczędności administracyjnych
Reklama