UWAGA!

Kury poleciały…

2014-05-06
Aktualizowany 2014-05-09 14:00
 

Ale jajek nie zniosły. Możecie za to liczyć na przepysznego kurczaka w chrupiącej panierce w wariacjach, jakich wasze kubki smakowe jeszcze nie doświadczały. Gdzie? W Pizzerii Da Vinci oczywiście.

Już od dziś w Pizzerii Da Vinci możecie zjeść kurczaka rodem z Kentucky. Nuggetsy, skrzydełka, udka, spice wings, chickenburger, chickenrollo i znacznie, znacznie więcej.
      
       Mówi się, że kury nie latają, ale te poleciały… ostro z cen. Zestawy już od 10 zł, a jeśli korzystasz z NaWynos, jeszcze taniej. Na wszystkie dania zamawiane przez serwis NaWynos otrzymacie aż 20% rabatu! Skorzystajcie z gotowych zestawów lub skomponujcie własne. Tak dobrego kuraka jeszcze nie próbowaliście.
      
       Oprócz karaoke właściciel lokalu serdecznie zaprasza na domowe obiady, codziennie, w godz. 11-19. Ilość sal, która jest do Państwa dyspozycji pozwala również na zorganizowanie większej imprezy. Jeśli więc szykują się urodziny, wieczór kawalerski lub inna okazja, rezerwujcie miejsca już dziś. Znajdźcie się w imprezowym centrum miasta.

 


      

Pizzeria Da Vinci
       Tel. 55 641-27-00, 55 611-00-10
       ul. Wigilijna 19-21
       davinci.elblag.pl

       ----reklama----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej