UWAGA!

Lataj z nami!

 Lataj z nami!

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS istnieją na rynku polskim od 1957 roku. Na początku miały tylko jedno połączenie z Warszawy do Kopenhagi. Obecnie oferują bezpośrednie rejsy z Gdańska, Poznania i Warszawy do największego lotniska tranzytowego w Skandynawii jakim jest Kopenhaga, a także z Gdańska do Oslo.

SAS powstał w 1946 roku jako konsorcjum krajowych linii lotniczych Danii, Norwegii i Szwecji. Skandynawskie Linie Lotnicze są jednym z założycieli sojuszu Star Alliance, międzynarodowej sieci transportu lotniczego.
       Oferta SAS charakteryzuje się 3-klasowym serwisem oraz strukturą cen opartych na taryfach w jedną stronę. Pasażerowie zyskują w ten sposób możliwość wyboru dowolnej klasy serwisowej:
       - ekonomiczna dedykowana jest osobom poszukującym najtańszych biletów, podróżującym na przykład w celach turystycznych
       - Economy Extra łączy komfort Business z cenami zbliżonymi do klasy ekonomicznej. Pasażerom tak podróżującym linia oferuje wiele udogodnień jak np. bezpłatny posiłek, większe fotele niż w klasie ekonomicznej oraz elastyczne warunki taryf.
       - Business zapewnia najlepszy serwis – uproszczone procedury odprawy biletowo-bagażowej, możliwość wstępu do poczekalni na lotniskach, zwiększony limit bagażu.
       Pasażerowie często korzystający z linii SAS mają możliwość zapisania się do programu EuroBonus. Za każdy przelot otrzymują punkty, które następnie mogą być wykorzystane na bezpłatne bilety, pobyt w hotelu lub wynajem samochodu.
       Szczególnie popularna wśród podróżnych jest oferta linii na trasach z Gdańska przez Kopenhagę do miast europejskich. Połączenia do Amsterdamu, Brukseli, Düsseldorfu, Hamburga, Londynu, Manchesteru i Zurychu są oferowane z krótkim czasem oczekiwania w Kopenhadze. Poranny wylot z Gdańska już o godz. 6.30 i ostatni powrót do Gdańska o godz. 21.55 umożliwia dogodne rozplanowanie dnia w mieście docelowym.
       Dzięki czterem połączeniom dziennie z Gdańska do Kopenhagi istnieje możliwość dopasowania godziny przelotu do planów wyjazdu w sposób, który umożliwi maksymalne wykorzystanie czasu na miejscu.

 


       Ceny oferowane na trasach do Europy zaczynają się od 635 złotych, rezerwacje dostępne są na stronie przewoźnika www.flysas.pl oraz u autoryzowanych agentów IATA.

 ------------------- Artykuł sponsorowany -----------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie