UWAGA!

Latino solo - wstęp wyłącznie dla Pań!

2010-01-11
Aktualizowany 2010-01-12 09:50
Elbląg, Latino solo - wstęp wyłącznie dla Pań!
(fot. M.Jaworski)

Przede wszystkim Panie, niezależnie od ich wieku, zaprasza Centrum Tańca Promyk na zajęcia Latino solo, które usprawnią całe ciało. Pierwsze spotkanie już dziś (12 stycznia) o godz. 16.45 w Kawiarni Muza.

Latino solo to gorące, niezwykle żywiołowe rytmy tańców latynoamerykańskich, specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy. A przy okazji bezbolesne gubienie zbędnych kilogramów.
       - Właściwy trening to wysiłek głównie dla ud i pośladków, chociaż taniec, tak naprawdę, rozwija wszystkie mięśnie - mówią instruktorzy Promyka. - Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor.
       To zajęcia przeznaczone dla Pań, które chcą poznać tańce latynoamerykańskie i tańczyć je bez partnera. Jest to również lekcja gracji, na której poznać można swoje ciało, nauczyć ładnie poruszać, nabierać pewności siebie i przypomnieć, jaką radość daje taniec.
       Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek, 12 stycznia o godz. 16.45 w Kawiarni Muza (CSE Światowid, II piętro). Strój: obuwie zamienne – mile widziane obcasy, spódnice lub spodnie - tak by Panie mogły poruszać się swobodnie. O szczegółach zajęć instruktor poinformuje na pierwszym spotkaniu. Informacje uzyskać też można w CT Promyk - tel. 55 611-01-30.
      
Justyna Kozłowska - Dyrla (Światowid)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama