UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • wyburzyć ten komunistyczny pomnik, który zamiast Polskiego Godła ma Moskiewskiego Orła bez korony!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    73
    39
    Eblloong(2020-05-01)
  • @Eblloong - Eblloong jet tępym ślepcem nie wi co na tym pomniku jest przedstawione a o komunizmie to ma takie pojecie jak o astrologii
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    19
    Karol50(2020-05-01)
  • @Karol50 - na twojej wiadomosci jestem wyksztalconym czlowiem, a ty tepym robolem; (
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    16
    Eblloong(2020-05-01)
  • @Eblloong - Pomnik był postawiony w 1975 roku, przedstawia różne momenty historii Polski i chyba związki z tym Elbląga, ja nie bronię komunistów, ale orzeł bez korony to raczej symbol Piastów, chociaż kojarzy się ze zniewolenien przez Stalina. Monument w tym miejscu to wielkie nieporozumienie, to tereny śródmiejskie i powinny być ściśle zurbanizowane, a stało się odwrotnie, aby mógł powstać musiano wyburzyć parę wartościowych budynków. Liczę na to, że za jakieś 4 lata miasto wypłynie na szersze wody i panowie z lewicy pójdą do lamusa, podobnie jak ten kawałek spiżu, nikomu dziś niepotrzebny, a teren wokół odzyska swoje znaczenie, oby do tego doszło prędzej, czego życzę sobie i podobnie myślącym elblążanom.
  • @Eblloong - Nie można się wywyższać, ja nie jestem człowiekiem wykształconym, ale swoje wiem.
  • @Eblloong - Przykre ale ich nie obchodzi los robotnika, widać to na co dzień bi ich nie widać aby coś rozwijali. Chyba, że własne chore ambicje.
  • @Eblloong - Panie Eblloong jest pn pozbawionym kultury będąc ponoć człowiekiem wykształconym, ja wolę orła co ma co nieco w głowie niż tylko koronę, będąc człowiekiem jak Pan pisze wykształconym to powinien Pan wiedzieć że i robol takim jak Pan jest potrzebyny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Karol50(2020-05-01)
  • "to tereny śródmiejskie i powinny być ściśle zurbanizowane"a ja uwazam ze miasto powinno sie rozrastac a nie zabunkrowywac sie od srodka skrzyzowaniami ktore nie dodaja uroku tylko powielaja schemat betonowej dżungli, miasto przyjazne dla samochodów nie dla czlowieka, wszedzie te parszywe autaludzie nie maja gdzie stawac, niech wyburza pare blokow w centrum i zrobia parking pietrowy jak w Gdansku, lepiej pozbyc sie wszystkiego co daje jakas namiastke przestrzeni i spokoju, a pozniej windowac ceny metra kwadratowego bo to jakies mityczne zurbanizowane centrum gdzie kazdy by chcial sie pochwalic jaki to jest pepek swiata
  • @Eblloong - Właśnie w komentarzu widać Twoje wykształcenie. Robol też człowiek zapamiętaj to sobie raz na zawsze i nie obrażaj innych. Przecież wykształconej osobie ha, ha to nie przystoi.
  • @Eblloong - PiS wam wymaluje najlepszego orła i i zawładnie wami jak komuniści. PiS wszystko określa nawet odcień koloru PiS wie najlepiej. To rasa panów. Kiedyś był taka rasa. Wszelkie zasady nawet czy stosować prezerwatywy ustala jeden chory starzec.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    Kasia49(2020-05-01)
  • @Kasia49 - wypisz, wymaluj kolor ! Nie PiS, a Ty wypisujesz kolorowane frazesy !
  • @Eblloong - ty gówniarzu nawet nie wiesz co komunistyczne a co nie
  • kocham was kochani, halyna na prezydenta bedzie miod i olej !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Halyna emiracka(2020-05-01)
  • Oni zamiast zajmować się robotnikiem zajmują się zboczeńcami ot taka lewica
  • @Eblloong - Może i masz jakieś wyksztalcenie ale poziomu i klasy brak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    marabi(2020-05-02)
  • @Eblloong - Zawsze można też być robolem i być wykształconym. Wtedy ma się 2 rodzaje umiejętności. Teoretyczną I praktyczną. :)
Reklama