[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Wielu z tych co tak pomstują na lewicę dziś, gdyby nie przelana krew działaczy partii robotniczych i rewolucyjnych, nie pisałaby tych komentarzy, bo po prostu byłaby analfabetami i popychadłem bogatych. I przestańcie już z ta tanią propagandą jak to komuniści mordowali ludzi. Zarówno Stalin jak i przywódcy Chin czy Korei Północnej to nie są i nigdy nie byli komunistami. Więc nie kpijcie z czegoś czego nie rozumiecie. Pod czerwonym sztandarem ginęli ludzie w imię sprawiedliwości i szacunku wobec ludzi pracy. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI, NIECH SIĘ ŚWIĘCI 1 MAJA !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26 54
  Pamiętajmy o ogrodach.(2020-05-01)
 • @Pamiętajmy o ogrodach. - Jasne, samo dobro, jak komuniści doszli do władzy tworząc PRL, to sami dobrzy ludzie, niezależni, uczciwi, wielcy patrioci, zlikwidowali analfabetyzm, postawili na nowo przemysł itp. itd, Polska przedwojenna była be i fe, Gdynia powstała samoistnie, podobnie jak Staropolski Okręg Przemysłowy, Polska rozbudowywała armię, brakowało paru lat, aby zdać łupnia agresorom, mój tato i mama urodzili się w latach przedwojennych, jednak nie byli analfabetami. Gdyby nie wojną, bylibyśmy mocarstwem skali europejskiej, ale to nie było Zachodowi na rękę i tak pozostało.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19 2
  (2020-05-01)
 • @Pamiętajmy o ogrodach. - Na wumlu zryli ci tak pałkę ????? Czy rodzinka kiedys, tak "poprawna"politycznie ????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 1
  JonaszK.(2020-05-01)
 • @Pamiętajmy o ogrodach. - Dużo racji, ale akurat panowie na zdjęciu z prawdziwą lewicą nic wspólnego nie mają, to tylko drogą do korytek dla nich. Smutne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 1
  (2020-05-01)
 • Prawda to na zachod jezdzilismy myc d..i sprzatac knajpy. Tego chcieli.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 1
  (2020-05-01)
 • @Pamiętajmy o ogrodach. - Brak logicznego myślenia u Ciebie. Nie pomstuje się na tych naiwnych, oszukanych robotników lecz na lewactwo które okradało, mordowało, niewoliło swoich obywateli. Precz z lewakami !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  (2020-05-01)
 • @Pamiętajmy o ogrodach. - Po czerwonym sztandarem ginęli ludzie w większości analfabeci jak bydło popchane na rzeź, gdy tylko mieli okazję uciekali do wrogich wyzyskiwaczy tak było 1920 i 1939.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  1234(2020-05-02)
Reklama