UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czas szybko płynie. Jeżeli Pani Monice Falej starczy zapału i się nie zniechęci to może w Elblągu Lewica mieć sukcesy. Ale Lewica bez SLD a szczególnie bez Panów ze zdjęcia na górze. Zajmują się tyko sobą od lat i niech tak zostanie. Osoba bez powiązań z lokalną koterią mogła by założyć komitet i nawet ubiegać się o Prezydenta. Nie szkadzi, że z Olsztyna a nawet bardzo dbrze.
  • @Cz - A co tu po lewicy? Będzie to samo co było ! Pisior jakiś z zapleczem rządowym i kasa ! Z możliwościami, powrót do miasta wojewódzkiego, rozwój, budowa portu, pogłębienie kanału elbląskiego, kolej nad zalewowa, hale na targi rolnicze, ogrodnicze, fabryki przy obwodnicach co podatki płacą w Elblągu, a nie w rajach. Co mi po Pani Falej ? Jak to wiecznie pusta kieszeń, Witold powiada, z pustego to i Salomon nie naleje, więc ja osobiście chcemy kogoś z kasą, zapleczem decyzyjnym, tak żeby później nie gadali, że nie ma i nie będzie ! Ludzie, Elbląg już był bastionem lewicy i co mamy ? Nic nie na, nawet nie ma z czego cofać !potrzebne są zmiany i szansa, dla tych co mogą dużo i mają pieniądze ! PiS w Elblągu słabo wypadał, więc uważam, że bardzo by się starali, jak najwięcej chcieliby kasy wpompować, aby przejąć bastion elbląski lewicy !
  • Czemu nie ! Byle był rozwój, chęci i kasa !
Reklama