UWAGA!

Licytuj z WOŚP

 
Elbląg, Licytuj z WOŚP
(fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)

Lot szybowcem (albo balonem), piłka z autografem Marcina Gortata, koszulka z autografem Kamila Stocha, a także książki, biżuteria, usługi kosmetyczne... W Elblągu trwają już licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z których dochód będzie przeznaczony na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Z jednej wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (która w tym roku zbiera na zakup sprzętu dla specjalistyczny szpitali dziecięcych), a z drugiej dostajemy pamiątkę po 27. finale i przedmiot lub usługę, którą potrzebujemy. Jak to zrobić? Wystarczy wygrać licytację organizowane przez sztab i sztabiki WOŚP. Oto naszym zdaniem najciekawsze fanty.
       Na stronie internetowej elbląskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coś dla siebie znajdą fani militariów. Warto zwrócić uwagę np. na ryngraf w etui 16. Żuławskiego Batalionu dowodzenia – za kilkanaście lat może być to rarytas, bo batalion ma zostać przeformowany w pułk logistyczny. Oprócz tego można wylicytować pamiątki związane z 16. Pomorską Dywizją Zmechanizowaną.
       Na amatorów mocnych wrażeń czeka skok ze spadochronem z wysokości, bagatela, 4 km. Po skoku na pewno zostaną wspomnienia do końca życia oraz film i foto. Dużą popularnością cieszy się oryginalna biżuteria oraz usługi kosmetyczne. Elbląscy poeci i pisarze przekazali na WOŚP swoje książki. Łakomczuchy mogą sobie wylicytować karpatkę – o ciasto zapowiada się srogi bój. Te licytacje znajdziesz na stronie elbląskiego sztabu WOŚP. Ale to nie wszystko.
       Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 pozyskała na swoje licytacje (odbywają się na profilu facebookowym szkoły) m.in. piłkę z autografem Marcina Gortata i koszulkę z autografem Kamila Stocha. Oprócz tego można wylicytować lot balonem (kto nie chce balonem, może spróbować wygrać lot szybowcem). Rozstrzygnięcie licytacji facebookowych odbędzie się w niedziele na szkolnej scenie WOŚP (w godzinach 11 – 14.30).
       Tradycyjnie już do orkiestrowych licytacji włączył się portEl.pl. Liczymy na to, że ktoś z żyłką rywalizacji sportowej wylicytuje udział w naszej sztafecie podczas lipcowych zawodów Garmin Iron Triathlon. Firmy (lub ktokolwiek chętny) mogą wylicytować artykuł sponsorowany. My go napiszemy, zrobimy zdjęcia (a zdjęcia robimy naprawdę ładne) i reklama będzie „hulać” na naszej stronie w terminie, który odpowiada zwycięzcy licytacji. Są też do wylicytowania trzy kalendarze Fotka Miesiąca, które trafiają co roku do wybranych osób i instytucji. Mogą też trafić do Ciebie!
       Przypominamy, że 27. Finał WOŚP odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13 stycznia. W Elblągu sztab i główna scena będzie funkcjonować na starówce.
      
       Program 27. Finału WOŚP Elbląg
      
14:00 - 20:00 Licytacje
       14:00 - 20:00 przez cały dzień w przerwach między występami
       14:20 – 15:00 Konrad Pałasz
       15:00 – 16:00 Blind Box
       16:00 – 17:00 Młodzieżowy Dom Kultury
       17:00 – 18:00 Paweł Marchel
       18:00 – 19:00 Tomasz Steńczyk z zespołem
       19:00 – 19:45 Baranovski / The Voice of Poland
       19:45 – 20:00 Wystąpienia
       20:00 – 20:10 ŚWIATEŁKO DO NIEBA
      
SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama