UWAGA!

Licytujmy!

W portElu zbieramy pieniądze na rehabilitację elblążanki Karolinki Domżał po przeszczepie szpiku kostnego.

W dziale portElu Aukcje prowadzona jest licytacja, z której dochód przeznaczymy na rehabilitację 6-letniej Karolinki Domżał po przeszczepie szpiku kostnego. Licytować można 19 przedmiotów, a wśród nich: rzeźby Mirosława Dziewiałtowicza, artysty ze Starego Siedliska znanego z organizacji plenerów „Siedem tłustych dni na rzecz wsi”, prace uczestników warsztatów terapii zajęciowej z Elbląga (różne techniki) oraz srebrne monety (najstarsza z 1932 roku).
     Po w kliknięciu portElu na wybrany przedmiot zostaniemy przekierowani na zaprzyjaźniony portal swistak.pl, gdzie prowadzona jest licytacja. Aby wziąć udział w aukcji, musimy się zarejestrować (procedura rejestracji i logowania jest prosta i zabiera co najwyżej kilka minut).
     Licytacja w portElu jest kontynuacją akcji zbiórki pieniędzy, prowadzonej przez Radio El.
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Pieniądze na ten cel zbierane są już w Elblągu długo. Chciałbym wiedzieć ile ta operacja ma kosztować i ile już zebrano.
 • Przykre jest, że w XXI wieku - trzeba nadal zbierać pieniądze by komuś uratować życie....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  świadek(2004-06-09)
 • tak przykre , ze zyjemy w kraju gdzie trzeba miec pieniadze zeby sie leczyc , zeby nie umrzec , szczegolnie gdy dzieci dotyka nieszczęście choroby...................nalezy pomagac , prowadzic zbiorki pieniedzy , ale ile biednych dzieci jest chorych , którym nikt nie pomoże i nikt dla nich nie zbiera pieniedzy . Cieszę sie że Karolinka jest juz po operacji , jednak powinnismy wiedziec ile tych pieniedzy potrzeba na leczenie pooperacyjne ile potrzebuje dziecko a ile rodzice...............?? Powinnismy wiedziec ile zebrano razem!! Ludzie biedni pozbywaja sie wszystkiego , żeby ratowac życie swoich najdroższych.................????
 • CZy rehabilitacja nie jest czasem procedurą prowadzoną bezpłatnie, całkowicie refundowaną przez NFZ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dreptak(2004-06-12)
 • DOBRZE ZE DZIECIAK MA ZARADNYCH STARYCH ALE Z TYM FAJANSEM NA AUKCJE TO JUZ TROCHE PRZEGJELI.
 • Rzeczywiście "beta" rodzice są bardzo zaradni- dbają nie tylko o rehabilitację Karolinki ale przede wszystkim o zabezpieczenie swoich dochodów. Może nadszedł czas aby mamusia poszła do pracy a tatauś pozbył się czegoś ze swojej dobrze prosperującej firmy - tak jak to cznią niejednokrotnie biedni ludzie których rodzice są naprawdę bardzo bardzo biedni. To przykre, że ktoś taki może się dobrabiać na nieszczęściu innych. Ale tatuś być może wystąpi w jednym z programów telewizyjnych typu "Big Brader"- Aktor i Gracz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zbulwersowana(2004-06-14)
Reklama