UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Buhahahaha bardzo dobrze niech zlikwidują te badziewia pseudo media !!!! Wolne żarty !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Jechać z nimi !!!!!(2021-02-10)
  • @Jechać z nimi !!!!! - Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem. Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą. Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem. Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    GłębokaMyśl(2021-02-10)
  • @GłębokaMyśl - dzisiaj chyba już przedawkowałeś dopalaczy: porównanie niewielkiego podatku z 'przyjściem po Żydów'w sumie wyjaśnia niewiarygodne bzdety które wypisujesz na tym forum, panie PłytkaMyśl
  • @yelou - Zrozumienie sensu tego wiersza, jak widzę, dalece przekracza pańskie możliwości intelektualne. .. Jednak co innego być niepełnosprawnym umysłowo a co innego obnosić się z tym na publicznym forum. .. Gratuluję pomysłu z tą płytką przed Myślą. .. oryginalny i bez podtekstów, których GM nie ma zamiaru podsuwać. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    GłębokaMyśl(2021-02-11)
Reklama