UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te drogi w kierunku Mlynar czyli droga 509 to koszmar jakiś dziury kolejny lód a burmistrz miasta nic nie robi mają to gdzieś przez ten lód i dziury rozwaliłem koło razem z zawieszeniem a o zderzaku już nie wspomnę mam zamiar iść do gminy o zwrot kosztów z powodu tego lodu a wyminąć się samochodem lub ciężarówką to trzeba zjechać maxymalnie i zatrzymać się inaczej nie da się najgorsza groga za pomorską w stronę zastawna Hashtagi: #Kierowca
  • Widzę Panie Gość, że masz dużo do powiedzenia, a mało rozmu. Co Ci da nawet najlepsza opona na lód???Co wiesz o jeździe samochodem ciężarowym np. na pusto???zjeżdżasz koniem tocącz się 5km/h max do pobocza, a naczepa odbija się od zgromadzonego na poboczu lodu z zepchanej wcześniej warstwy ubitego śniegu i przekracza oś jezdni blokując pas w kierunku przeciwnym i to tylko szczęście, że kierujący z naprzeciwka ma jakieś pojęcie i hamuje na maxa, żeby się nie zderzyc. ale co ja będę tłumaczył. .. żebyś miał pojęcie o jezdzie samochodem ciężararowym w trudnych warunkach, gdzie droga ma 5,5m, a cięzariwka 2,5 a z lusterkami 3,20 to może bys zrozumiał matole!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    TIR elbląg(2021-02-18)
Reklama