UWAGA!

Ludzka bezmyślność?

Dziś mają być znane wyniki sekcji zwłok 47-letniego mężczyzny, który śmiertelnie zatruł się gazami z szamba. Dwaj mężczyźni, którzy ratowali poszkodowanego, wyszli już ze szpitala, chociaż trafili tam również z objawami zatrucia. Jeden wyszedł na własną prośbę, drugi - ponieważ lekarze stwierdzili, że doszedł już do siebie.

Jak informowaliśmy do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Nowinie koło Elbląga. Dwóch mężczyzn czyściło szambo na jednej z prywatnych posesji. Wiesław N. wszedł do wnętrza zbiornika; po chwili poczuł się źle. Zauważył to jego kolega, który zaczął go ratować. Do pomocy wezwał też właściciela działki. Na miejsce przybyło pogotowie, policja i straż pożarna. Mimo reanimacji, mężczyzna zmarł. Dwaj pozostali z objawami zatrucia trafili do szpitala.
     Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi dochodzenie w tej sprawie i sprawdza, czy nie doszło tu do przestępstwa nieumyślnego spowodowania śmierci. Prokurator Jolanta Rudzińska przypuszcza na razie, że najprawdopodobniej był to jednak nieszczęśliwy wypadek spowodowany ludzką bezmyślnością.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama