UWAGA!

Majówka w Nowej Holandii

 Majówka w Nowej Holandii

Szukasz pomysłu na rodzinną majówkę pełną wrażeń i... odpoczynku od miejskiego zgiełku? Zastanawiasz się gdzie pojechać na weekend? Kontakt z przyrodą, cisza i spokój połączone z dobrą zabawą sprawią, że odzyskasz siły witalne. To wszystko znajdziesz w Kompleksie Gastronomiczno-Rekreacyjnym Nowa Holandia. Zobacz fotoreportaż.

Nowa Holandia to doskonałe miejsce rodzinnego i aktywnego wypoczynku, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników przyrody czekają zaciszne zielone zakątki, do których prowadzą alejki spacerowe połączone mostami i kładkami tuż nad wodą. Marynarze i wilki morskie będą mieli okazję opłynąć nasze akweny wodne i kanały na kajakach lub rowerach wodnych. W Nowej Holandii można również jeździć konno, a także wybrać się na przejażdżkę bryczką. W takim miejscu nie mogło zabraknąć placu zabaw dla dzieci, na które czekają zjeżdżalnie i małpi gaj.
       Na wygłodniałych poszukiwaczy przygód przygotowaliśmy dania biesiadne z grilla, ale również większość pozycji z głównego menu z całodobowego baru „Pod Strzechą”. Przez cały okres wiosenno-letni  mogą Państwo delektować się naszą kuchnią w otoczeniu przyrody spożywając posiłki w wiatach. Gwarantujemy miłą i szybką obsługę.
       Zapraszamy również do naszego kompleksu grupy zorganizowane. Wszystkie wymienione atrakcje w połączeniu z oprawą artystyczną na scenie i zapleczem gastronomicznym dają możliwość przeprowadzenia jedynej w swoim rodzaju i niezapomnianej imprezy integracyjnej, pikniku rodzinnego, koncertu czy wesela na świeżym powietrzu.

 


      
       Kontakt:
       Kompleks
       Gastronomiczno-Rekreacyjny
       Nowa Holandia
       Nowe Pole 1B
       (obwodnica Elbląga)
       tel. 55 233 89 90
       tel. kom. 608 338 248
       email: nh@nowaholandia.pl
       www.nowaholandia.pl.
      
       Kompleks Gastronomiczno-Rekreacyjny Nowa Holandia jest otwarty od godz. 10 do 20, a bar całą dobę. Teraz istnieje możliwość dojazdu również od ulicy Skrzydlatej. 15 minut spacerkiem od pętli autobusowej na ulicy Łódzkiej, a co najważniejsze, od tego roku wstęp na teren Nowej Holandii jest całkowicie bezpłatny !!! 
      

      

 ----------- Artykuł sponsorowany --------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie