UWAGA!

Majówka w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia

2014-04-28
11:17
 
Majówka w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia

Tajemnicza Wyspa Potworów, Wyspa Iluzji, Wyspa Zakochanych. Dwór Króla Artura – to nowe atrakcje Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia. Wszystkich elblążan zapraszamy w Długi Weekend Majowy na wspólny rodzinny odpoczynek, zabawę dla najmłodszych i ciekawe spędzenie czasu ze znajomymi.

Rusza nowy sezon atrakcji w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia. Popularne miejsce odpoczynku i zabawy elblążan zaprasza od 1 maja i przez cały weekend majowy spotkanie z tajemniczym światem kryptozoologii.
      
       - Tajemnicze potwory, postacie z legend i przypowieści, Yeti i Węgorz Gigant, w tym roku zapraszamy elblążan do świata o którym ciągle wiemy tak mało i nadal jest w nim wiele tajemnic do odkrycia – opowiada Marcin Maj, menadżer Parku Rozrywki Nowa Holandia.
      
       Oprócz Tajemniczej Wyspy Potworów w czasie Majówki można odwiedzić Wyspę Iluzji, Dwór Króla Artura i Wyspę Zakochanych. Organizatorzy przygotowali dla rodzin spędzających wspólnie czas punkty gastronomiczne, place zabaw dla dzieci i popularną zjeżdżalnię Lew Gigant.
      
       Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia zaprasza już 1 maja i przez cały weekend majowy. Dojazd z każdej dzielnicy Elbląga to tylko 10 minut samochodem obwodnicą miasta. Parkingi przy parku są bezpłatne, informacje o cenach biletów.
      
Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia
       www.nowaholandia.pl

      
       -------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej